ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
satul şi com. Răducăneni, în cadrul spaţiului comercial „Restaurant“
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42.428 RON | -86.617 RON | 195.014 RON | 22.223 RON | 236.415 RON | 63.624 RON | 1 |
| 2024 | 389.281 RON | -73.642 RON | 141.289 RON | 34.990 RON | 256.541 RON | 150.242 RON | 2 |
| 2023 | 540.230 RON | -6.468 RON | 91.198 RON | 47.756 RON | 267.548 RON | 224.106 RON | 2 |
| 2022 | 255.906 RON | 36.393 RON | 184.907 RON | 60.522 RON | 354.960 RON | 230.575 RON | 1 |
| 2021 | 361.291 RON | 113.924 RON | 107.586 RON | 73.288 RON | 228.480 RON | 194.182 RON | 1 |
| 2020 | 205.145 RON | 87.986 RON | 102.223 RON | 20.506 RON | 161.974 RON | 80.257 RON | 1 |
| 2019 | 10.754 RON | -7.929 RON | 12.043 RON | — | 4.314 RON | -7.729 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 42.428 RON | 389.281 RON | 540.230 RON | 255.906 RON | 361.291 RON | 205.145 RON | 10.754 RON |
| Venituri totale | 42.586 RON | 390.920 RON | 698.189 RON | 340.183 RON | 471.900 RON | 267.828 RON | 18.454 RON |
| Cheltuieli totale | 127.925 RON | 453.421 RON | 699.956 RON | 299.654 RON | 347.072 RON | 173.839 RON | 26.060 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.529 RON | 124.828 RON | 93.989 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 85.339 RON | 62.501 RON | 1.767 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.606 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 36.393 RON | 113.924 RON | 87.986 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 86.617 RON | 73.642 RON | 6.468 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.929 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 22.223 RON | 34.990 RON | 47.756 RON | 60.522 RON | 73.288 RON | 20.506 RON | — |
| Active circulante | 236.415 RON | 256.541 RON | 267.548 RON | 354.960 RON | 228.480 RON | 161.974 RON | 4.314 RON |
| Stocuri | 289.457 RON | 284.531 RON | 272.540 RON | 397.137 RON | 223.533 RON | 128.145 RON | 4.021 RON |
| Creante | 0 RON | 2.892 RON | 3.744 RON | 10.416 RON | 4.378 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | -53.042 RON | -30.882 RON | -8.736 RON | -52.593 RON | 569 RON | 33.829 RON | 293 RON |
| Datorii totale | 195.014 RON | 141.289 RON | 91.198 RON | 184.907 RON | 107.586 RON | 102.223 RON | 12.043 RON |
| Capitaluri proprii | 63.624 RON | 150.242 RON | 224.106 RON | 230.575 RON | 194.182 RON | 80.257 RON | -7.729 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | — |