ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 90% |
| persoană | 10% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge ca neîntemeiată cererea de chemare în judecată formulată de B.E.J. Trancă Bogdan Ovidiu. Desfiinţează poprirea. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicarea hotărârii, cerere de apel care se depune la Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti. Soluţie pusă la dispoziţie prin grefa instanţei, astăzi, 21 iunie 2024.
Având nevoie de timp pentru a delibera, amână pronunţarea la data de 21 iunie 2024. Soluţie pusă la dispoziţie prin grefa instanţei, astăzi, 12 iunie 2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.055.513 RON | -440.732 RON | 149.014 RON | 200.000 RON | 1.817.432 RON | 1.868.418 RON | 9 |
| 2023 | 2.411.859 RON | 1.257.183 RON | 183.756 RON | 200.000 RON | 2.292.908 RON | 2.309.152 RON | 10 |
| 2022 | 1.440.101 RON | 520.874 RON | 191.570 RON | 200.000 RON | 1.043.538 RON | 1.051.968 RON | 18 |
| 2021 | 1.424.614 RON | 349.240 RON | 272.525 RON | 200.000 RON | 603.619 RON | 531.094 RON | 18 |
| 2020 | 3.064.183 RON | 148.629 RON | 216.292 RON | — | 398.146 RON | 181.854 RON | 12 |
| 2019 | 280.670 RON | 33.025 RON | 61.089 RON | — | 94.314 RON | 33.225 RON | 10 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.055.513 RON | 2.411.859 RON | 1.440.101 RON | 1.424.614 RON | 3.064.183 RON | 280.670 RON |
| Venituri totale | 2.055.949 RON | 2.411.859 RON | 1.440.102 RON | 1.424.801 RON | 3.065.667 RON | 280.698 RON |
| Cheltuieli totale | 2.444.255 RON | 1.131.763 RON | 904.827 RON | 1.061.314 RON | 2.888.557 RON | 245.517 RON |
| Profit brut | 0 RON | 1.280.096 RON | 535.275 RON | 363.487 RON | 177.110 RON | 35.181 RON |
| Pierdere bruta | 388.306 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 1.257.183 RON | 520.874 RON | 349.240 RON | 148.629 RON | 33.025 RON |
| Pierdere neta | 440.732 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | — | — |
| Active circulante | 1.817.432 RON | 2.292.908 RON | 1.043.538 RON | 603.619 RON | 398.146 RON | 94.314 RON |
| Stocuri | 55.747 RON | 65.438 RON | 47.111 RON | 32.144 RON | 11.990 RON | 0 RON |
| Creante | 1.650.892 RON | 963.016 RON | 899.062 RON | 410.414 RON | 219.330 RON | 20.500 RON |
| Casa si conturi la banci | 110.793 RON | 1.264.454 RON | 97.365 RON | 161.061 RON | 166.826 RON | 73.814 RON |
| Datorii totale | 149.014 RON | 183.756 RON | 191.570 RON | 272.525 RON | 216.292 RON | 61.089 RON |
| Capitaluri proprii | 1.868.418 RON | 2.309.152 RON | 1.051.968 RON | 531.094 RON | 181.854 RON | 33.225 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 9 | 10 | 18 | 18 | 12 | 10 |