| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 341.962 RON | 14.255 RON | 11.775 RON | 6.801 RON | 63.828 RON | 58.854 RON | 1 |
| 2024 | 284.039 RON | 68.660 RON | 10.873 RON | 2.468 RON | 111.242 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 341.962 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 102.837 RON |
| 1 |
| 2023 | 175.714 RON | 14.841 RON | 7.193 RON | 2.370 RON | 56.212 RON | 51.389 RON | 1 |
| 2022 | 194.399 RON | 73.762 RON | 8.279 RON | — | 82.209 RON | 74.162 RON | 1 |
| 2021 | 182.437 RON | 77.431 RON | 1.676 RON | — | 91.888 RON | 90.444 RON | 1 |
| 2020 | 99.572 RON | 29.382 RON | 1.876 RON | — | 31.157 RON | 29.513 RON | 1 |
| 284.039 RON |
| 175.714 RON |
| 194.399 RON |
| 182.437 RON |
| 99.572 RON |
| Venituri totale | 342.567 RON | 284.236 RON | 175.810 RON | 194.409 RON | 182.438 RON | 99.572 RON |
| Cheltuieli totale | 323.183 RON | 212.878 RON | 159.772 RON | 117.924 RON | 101.152 RON | 67.432 RON |
| Profit brut | 19.384 RON | 71.358 RON | 16.038 RON | 76.485 RON | 81.286 RON | 32.140 RON |
| Profit net | 14.255 RON | 68.660 RON | 14.841 RON | 73.762 RON | 77.431 RON | 29.382 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 6.801 RON | 2.468 RON | 2.370 RON | — | — | — |
| Active circulante | 63.828 RON | 111.242 RON | 56.212 RON | 82.209 RON | 91.888 RON | 31.157 RON |
| Stocuri | 38.532 RON | 40.411 RON | 42.369 RON | 35.114 RON | 19.018 RON | 12.703 RON |
| Creante | 287 RON | 12 RON | 1.047 RON | 4 RON | 1 RON | 1 RON |
| Casa si conturi la banci | 25.009 RON | 70.819 RON | 12.796 RON | 47.091 RON | 72.869 RON | 18.453 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 232 RON | 232 RON | 232 RON |
| Datorii totale | 11.775 RON | 10.873 RON | 7.193 RON | 8.279 RON | 1.676 RON | 1.876 RON |
| Capitaluri proprii | 58.854 RON | 102.837 RON | 51.389 RON | 74.162 RON | 90.444 RON | 29.513 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.