ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 183.390 RON | 38.322 RON | 44.385 RON | 28.461 RON | 51.867 RON | 38.562 RON | 2 |
| 2024 | 196.393 RON | 85.291 RON | 15.670 RON | 30.760 RON | 68.423 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 85.531 RON |
| 1 |
| 2023 | 112.102 RON | 2.553 RON | 30.635 RON | 36.307 RON | 58.619 RON | 66.296 RON | 1 |
| 2022 | 118.736 RON | 8.757 RON | 3.498 RON | 46.740 RON | 40.339 RON | 85.482 RON | 1 |
| 2021 | 198.112 RON | 82.245 RON | 10.369 RON | 53.304 RON | 44.316 RON | 87.251 RON | 1 |
| 2020 | 77.766 RON | 16.626 RON | 28.194 RON | 49 RON | 59.342 RON | 31.322 RON | 1 |
| 2019 | 19.626 RON | 14.496 RON | 2.528 RON | 61 RON | 17.163 RON | 14.696 RON | 1 |
| 183.390 RON |
| 196.393 RON |
| 112.102 RON |
| 118.736 RON |
| 198.112 RON |
| 77.766 RON |
| 19.626 RON |
| Venituri totale | 183.390 RON | 196.393 RON | 112.102 RON | 118.736 RON | 198.112 RON | 77.766 RON | 19.626 RON |
| Cheltuieli totale | 143.271 RON | 93.843 RON | 108.203 RON | 108.969 RON | 113.926 RON | 60.376 RON | 4.934 RON |
| Profit brut | 40.119 RON | 102.550 RON | 3.899 RON | 9.767 RON | 84.186 RON | 17.390 RON | 14.692 RON |
| Profit net | 38.322 RON | 85.291 RON | 2.553 RON | 8.757 RON | 82.245 RON | 16.626 RON | 14.496 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 28.461 RON | 30.760 RON | 36.307 RON | 46.740 RON | 53.304 RON | 49 RON | 61 RON |
| Active circulante | 51.867 RON | 68.423 RON | 58.619 RON | 40.339 RON | 44.316 RON | 59.342 RON | 17.163 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 19.928 RON | — |
| Creante | 33.333 RON | 17.516 RON | 24.298 RON | — | 8.187 RON | 5.041 RON | 11.385 RON |
| Casa si conturi la banci | 18.534 RON | 50.907 RON | 34.321 RON | 40.339 RON | 36.129 RON | 34.373 RON | 5.778 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.619 RON | 2.018 RON | 2.005 RON | 1.901 RON | 0 RON | 125 RON | — |
| Datorii totale | 44.385 RON | 15.670 RON | 30.635 RON | 3.498 RON | 10.369 RON | 28.194 RON | 2.528 RON |
| Capitaluri proprii | 38.562 RON | 85.531 RON | 66.296 RON | 85.482 RON | 87.251 RON | 31.322 RON | 14.696 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.