ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60.012 RON | 7.860 RON | 84.644 RON | 0 RON | 104.293 RON | 19.649 RON | 0 |
| 2024 | 78.014 RON | -7.461 RON | 55.785 RON | — | 67.574 RON | 11.789 RON | — |
| 2023 | 76.653 RON | 16.185 RON | 5.519 RON | — | 24.769 RON | 19.250 RON | — |
| 2022 | 126.918 RON | 109.375 RON | 8.691 RON | — | 10.756 RON | 3.065 RON | 1 |
| 2021 | 119.312 RON | -47.678 RON | 126.831 RON | — | 19.521 RON | -106.310 RON | 2 |
| 2020 | 121.754 RON | -58.659 RON | 79.471 RON | — | 19.839 RON | -58.632 RON | 2 |
| 2019 | — | -173 RON | 2.000 RON | 112 RON | 1.805 RON | 27 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 60.012 RON | 78.014 RON | 76.653 RON | 126.918 RON | 119.312 RON | 121.754 RON | — |
| Venituri totale | 60.012 RON | 78.014 RON | 76.653 RON | 274.689 RON | 119.312 RON | 121.754 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 50.874 RON | 85.475 RON | 57.740 RON | 159.078 RON | 165.797 RON | 179.284 RON | 173 RON |
| Profit brut | 9.138 RON | 0 RON | 18.913 RON | 115.611 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 7.461 RON | 0 RON | 0 RON | 46.485 RON | 57.530 RON | 173 RON |
| Profit net | 7.860 RON | 0 RON | 16.185 RON | 109.375 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 7.461 RON | 0 RON | 0 RON | 47.678 RON | 58.659 RON | 173 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | 112 RON |
| Active circulante | 104.293 RON | 67.574 RON | 24.769 RON | 10.756 RON | 19.521 RON | 19.839 RON | 1.805 RON |
| Stocuri | 9.340 RON | — | 4.907 RON | — | — | — | — |
| Creante | 42.807 RON | 27.927 RON | 7.386 RON | 7.445 RON | 17.143 RON | 15.771 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 52.146 RON | 39.647 RON | 12.476 RON | 3.311 RON | 2.378 RON | 4.068 RON | 1.805 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 110 RON |
| Datorii totale | 84.644 RON | 55.785 RON | 5.519 RON | 8.691 RON | 126.831 RON | 79.471 RON | 2.000 RON |
| Capitaluri proprii | 19.649 RON | 11.789 RON | 19.250 RON | 3.065 RON | -106.310 RON | -58.632 RON | 27 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 1 | 2 | 2 | — |