TOP ENERGY SYSTEMS S.R.L.
- TOP SEALS SYSTEMS S.R.L.documentat in 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 208.984 RON | -44.534 RON | 391.453 RON | 2.161 RON | 281.793 RON | -107.499 RON | 1 |
| 2024 | 207.995 RON | -67.744 RON | 419.573 RON | 5.761 RON | 336.847 RON | -62.965 RON | 1 |
| 2023 | 4.322.858 RON | -55.221 RON | 273.510 RON | 10.072 RON | 254.217 RON | 4.779 RON | 1 |
| 2022 | 8.870.788 RON | 422.365 RON | 394.348 RON | 5.903 RON | 846.810 RON | 472.365 RON | 1 |
| 2021 | 74.703 RON | 3.757 RON | 4.433 RON | 3.114 RON | 9.512 RON | 8.193 RON | 1 |
| 2020 | 109.635 RON | 4.036 RON | 80.955 RON | 4.739 RON | 80.652 RON | 4.436 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 208.984 RON | 207.995 RON | 4.322.858 RON | 8.870.788 RON | 74.703 RON | 109.635 RON |
| Venituri totale | 209.107 RON | 208.022 RON | 4.326.080 RON | 9.003.270 RON | 74.703 RON | 109.635 RON |
| Cheltuieli totale | 253.641 RON | 275.766 RON | 4.381.301 RON | 8.527.846 RON | 68.705 RON | 104.548 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 475.424 RON | 5.998 RON | 5.087 RON |
| Pierdere bruta | 44.534 RON | 67.744 RON | 55.221 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 422.365 RON | 3.757 RON | 4.036 RON |
| Pierdere neta | 44.534 RON | 67.744 RON | 55.221 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.161 RON | 5.761 RON | 10.072 RON | 5.903 RON | 3.114 RON | 4.739 RON |
| Active circulante | 281.793 RON | 336.847 RON | 254.217 RON | 846.810 RON | 9.512 RON | 80.652 RON |
| Stocuri | 238.933 RON | 243.133 RON | 119.584 RON | 174.797 RON | 1 RON | 20.000 RON |
| Creante | 42.594 RON | 93.525 RON | 97.047 RON | 523.601 RON | 3.515 RON | 40.517 RON |
| Casa si conturi la banci | 266 RON | 189 RON | 37.586 RON | 148.412 RON | 5.996 RON | 20.135 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 14.000 RON | 14.000 RON | 14.000 RON | — | — |
| Datorii totale | 391.453 RON | 419.573 RON | 273.510 RON | 394.348 RON | 4.433 RON | 80.955 RON |
| Capitaluri proprii | -107.499 RON | -62.965 RON | 4.779 RON | 472.365 RON | 8.193 RON | 4.436 RON |
| Capital subscris varsat | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 400 RON | 400 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |