BERLUX FLOWER S.R.L.
- J40/16127/2019BUCURESTIdin 26.11.2019
- J23/8117/2022ILFOVdin 24.11.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 296.105 RON | -252.604 RON | 384.916 RON | 115.105 RON | 218.819 RON | -50.992 RON | 1 |
| 2024 | 474.606 RON | 10.620 RON | 317.212 RON | 152.666 RON | 366.158 RON | 201.612 RON | 1 |
| 2023 | 340.040 RON | 64.801 RON | 393.302 RON | — | 584.294 RON | 190.992 RON | 1 |
| 2022 | 968.313 RON | 19.726 RON | 427.015 RON | — | 553.206 RON | 126.191 RON | 1 |
| 2021 | 406.899 RON | 23.108 RON | 122.896 RON | — | 229.361 RON | 106.465 RON | — |
| 2020 | 218.875 RON | 97.932 RON | 6.168 RON | — | 89.525 RON | 83.357 RON | — |
| 2019 | 3.745 RON | -14.775 RON | 22.612 RON | — | 8.037 RON | -14.575 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 296.105 RON | 474.606 RON | 340.040 RON | 968.313 RON | 406.899 RON | 218.875 RON | 3.745 RON |
| Venituri totale | 296.105 RON | 475.709 RON | 415.010 RON | 968.313 RON | 407.588 RON | 219.486 RON | 3.745 RON |
| Cheltuieli totale | 548.709 RON | 459.093 RON | 347.251 RON | 940.132 RON | 375.636 RON | 115.498 RON | 18.408 RON |
| Profit brut | 0 RON | 16.616 RON | 67.759 RON | 28.181 RON | 31.952 RON | 103.988 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 252.604 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.663 RON |
| Profit net | 0 RON | 10.620 RON | 64.801 RON | 19.726 RON | 23.108 RON | 97.932 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 252.604 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.775 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 115.105 RON | 152.666 RON | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 218.819 RON | 366.158 RON | 584.294 RON | 553.206 RON | 229.361 RON | 89.525 RON | 8.037 RON |
| Stocuri | 152.549 RON | 307.555 RON | 238.083 RON | 185.274 RON | 64.821 RON | 9.615 RON | 1.031 RON |
| Creante | 33.696 RON | 25.290 RON | 55.517 RON | 41.033 RON | 20.265 RON | 15.415 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 32.574 RON | 33.313 RON | 290.694 RON | 326.899 RON | 144.275 RON | 64.495 RON | 7.006 RON |
| Datorii totale | 384.916 RON | 317.212 RON | 393.302 RON | 427.015 RON | 122.896 RON | 6.168 RON | 22.612 RON |
| Capitaluri proprii | -50.992 RON | 201.612 RON | 190.992 RON | 126.191 RON | 106.465 RON | 83.357 RON | -14.575 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |