ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
satul Bencecu de Jos, com. Pişchia
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54.871 RON | 1.243 RON | 347 RON | 0 RON | 47.968 RON | 47.621 RON | 0 |
| 2024 | 47.949 RON | -2.653 RON | 0 RON | — | 46.377 RON | 46.377 RON | — |
| 2023 | 25.069 RON | 13.439 RON | 2.110 RON | — | 51.140 RON | 49.030 RON | — |
| 2022 | 75.703 RON | 12.831 RON | 5.218 RON | — | 40.808 RON | 35.590 RON | — |
| 2021 | 79.580 RON | 11.411 RON | 3.084 RON | — | 25.843 RON | 22.759 RON | — |
| 2020 | 22.591 RON | 11.964 RON | 667 RON | — | 12.015 RON | 11.348 RON | — |
| 2019 | — | -815 RON | 825 RON | — | 210 RON | -615 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 54.871 RON | 47.949 RON | 25.069 RON | 75.703 RON | 79.580 RON | 22.591 RON | — |
| Venituri totale | 54.871 RON | 47.949 RON | 25.069 RON | 75.703 RON | 79.580 RON | 22.591 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 53.406 RON | 50.602 RON | 9.520 RON | 60.738 RON | 65.752 RON | 9.960 RON | 815 RON |
| Profit brut | 1.465 RON | 0 RON | 15.549 RON | 14.965 RON | 13.828 RON | 12.631 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 2.653 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 815 RON |
| Profit net | 1.243 RON | 0 RON | 13.439 RON | 12.831 RON | 11.411 RON | 11.964 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 2.653 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 815 RON |
| Active circulante | 47.968 RON | 46.377 RON | 51.140 RON | 40.808 RON | 25.843 RON | 12.015 RON | 210 RON |
| Creante | 0 RON | — | 25.069 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 47.968 RON | 46.377 RON | 26.071 RON | 40.808 RON | 25.843 RON | 12.015 RON | 210 RON |
| Datorii totale | 347 RON | 0 RON | 2.110 RON | 5.218 RON | 3.084 RON | 667 RON | 825 RON |
| Capitaluri proprii | 47.621 RON | 46.377 RON | 49.030 RON | 35.590 RON | 22.759 RON | 11.348 RON | -615 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |