ONRC
ONRC
ANAF · anul 2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 7.288.347 RON | 2.987.401 RON | 1.333.293 RON | 43.836 RON | 9.549.135 RON | 8.259.678 RON | 3 |
| 2022 | 4.794.317 RON | 2.127.423 RON | 3.967.834 RON | 31.931 RON | 9.208.180 RON | 5.272.277 RON | 3 |
| 2021 | 3.892.320 RON | 2.136.508 RON | 2.487.411 RON | 33.194 RON | 5.601.091 RON | 3.144.874 RON | 3 |
| 2020 | 1.803.188 RON | 993.033 RON | 1.279.439 RON | 0 RON | 2.315.927 RON | 1.036.488 RON | 3 |
| 2019 | 0 RON | -1.700 RON | 1.750 RON | 0 RON | 350 RON | -1.400 RON | 0 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 7.288.347 RON | 4.794.317 RON | 3.892.320 RON | 1.803.188 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 7.429.012 RON | 4.897.447 RON | 3.956.626 RON | 1.829.685 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 4.207.640 RON | 2.731.749 RON | 1.785.918 RON | 819.181 RON | 1.700 RON |
| Profit brut | 3.221.372 RON | 2.165.698 RON | 2.170.708 RON | 1.010.504 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.700 RON |
| Profit net | 2.987.401 RON | 2.127.423 RON | 2.136.508 RON | 993.033 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.700 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 43.836 RON | 31.931 RON | 33.194 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 9.549.135 RON | 9.208.180 RON | 5.601.091 RON | 2.315.927 RON | 350 RON |
| Stocuri | -27 RON | 798.367 RON | 292.197 RON | 422.888 RON | 0 RON |
| Creante | 9.326.661 RON | 8.347.598 RON | 5.288.993 RON | 1.823.019 RON | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 222.501 RON | 62.215 RON | 19.901 RON | 70.020 RON | 350 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | -2.000 RON | 0 RON | 0 RON |
| Datorii totale | 1.333.293 RON | 3.967.834 RON | 2.487.411 RON | 1.279.439 RON | 1.750 RON |
| Capitaluri proprii | 8.259.678 RON | 5.272.277 RON | 3.144.874 RON | 1.036.488 RON | -1.400 RON |
| Capital subscris varsat | 45.450 RON | 45.450 RON | 45.450 RON | 45.450 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 0 |