ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 249.339 RON | 78.908 RON | 80.546 RON | 0 RON | 161.154 RON | 80.608 RON | 3 |
| 2024 | 1.166.306 RON | 337.435 RON | 95.419 RON | 515.438 RON | 75.251 RON | 495.270 RON | 5 |
| 2023 | 1.748.711 RON | 538.070 RON | 290.691 RON | 682.705 RON | 146.256 RON | 538.270 RON | 4 |
| 2022 | 2.406.456 RON | 1.335.325 RON | 1.064.142 RON | 665.150 RON | 3.190.954 RON | 2.791.962 RON | 5 |
| 2021 | 2.695.169 RON | 1.254.254 RON | 102.942 RON | 321.341 RON | 2.238.238 RON | 2.456.637 RON | 4 |
| 2020 | 2.284.374 RON | 1.365.331 RON | 33.890 RON | 219.911 RON | 1.179.510 RON | 1.365.531 RON | 7 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 249.339 RON | 1.166.306 RON | 1.748.711 RON | 2.406.456 RON | 2.695.169 RON | 2.284.374 RON |
| Venituri totale | 799.589 RON | 1.167.887 RON | 1.871.519 RON | 2.406.456 RON | 2.695.214 RON | 2.284.374 RON |
| Cheltuieli totale | 703.019 RON | 800.658 RON | 1.315.109 RON | 1.050.676 RON | 1.417.243 RON | 896.562 RON |
| Profit brut | 96.570 RON | 367.229 RON | 556.410 RON | 1.355.780 RON | 1.277.971 RON | 1.387.812 RON |
| Profit net | 78.908 RON | 337.435 RON | 538.070 RON | 1.335.325 RON | 1.254.254 RON | 1.365.331 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 515.438 RON | 682.705 RON | 665.150 RON | 321.341 RON | 219.911 RON |
| Active circulante | 161.154 RON | 75.251 RON | 146.256 RON | 3.190.954 RON | 2.238.238 RON | 1.179.510 RON |
| Stocuri | 0 RON | 2.794 RON | — | — | 96.982 RON | — |
| Creante | 105.215 RON | 31.605 RON | 145.325 RON | 12.166 RON | 9.330 RON | 1.514 RON |
| Casa si conturi la banci | 55.939 RON | 40.852 RON | 931 RON | 3.178.788 RON | 2.131.926 RON | 1.177.996 RON |
| Datorii totale | 80.546 RON | 95.419 RON | 290.691 RON | 1.064.142 RON | 102.942 RON | 33.890 RON |
| Capitaluri proprii | 80.608 RON | 495.270 RON | 538.270 RON | 2.791.962 RON | 2.456.637 RON | 1.365.531 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 5 | 4 | 5 | 4 | 7 |