ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea debitorului S.C. MAVERICK DELIVERY S.R.L., pentru nedepunerea documentelor prevăzute de art. 67, alin. 1, lit. d din Legea nr. 85/2014. Cu drept de apel, în termen de 7 zile de la comunicare, ce se va depune la Tribunalul Bucureşti - Secţia a VII-a Civilă. Pronunţată azi, 12.09.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei de judecată.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -461 RON | 398.427 RON | — | 3.471 RON | -393.982 RON | — |
| 2023 | — | -3.416 RON | 397.997 RON | 2.435 RON | 1.067 RON | -393.521 RON | — |
| 2022 | — | -27.644 RON | 398.505 RON | 1.366 RON | 6.060 RON | -390.105 RON | 1 |
| 2021 | 1.379.370 RON | -362.568 RON | 372.863 RON | 2.626 RON | 6.802 RON | -362.461 RON | 26 |
| 2020 | 2.127.642 RON | 2.372 RON | 102.415 RON | 1.750 RON | 99.798 RON | 107 RON | 42 |
| 2019 | 5.204 RON | -2.315 RON | 4.540 RON | 1.264 RON | 1.161 RON | -2.115 RON | 9 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | 1.379.370 RON | 2.127.642 RON | 5.204 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.415.751 RON | 2.127.642 RON | 5.204 RON |
| Cheltuieli totale | 461 RON | 3.416 RON | 27.644 RON | 1.759.615 RON | 2.105.681 RON | 7.467 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.961 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 461 RON | 3.416 RON | 27.644 RON | 343.864 RON | 0 RON | 2.263 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.372 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 461 RON | 3.416 RON | 27.644 RON | 362.568 RON | 0 RON | 2.315 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 2.435 RON | 1.366 RON | 2.626 RON | 1.750 RON | 1.264 RON |
| Active circulante | 3.471 RON | 1.067 RON | 6.060 RON | 6.802 RON | 99.798 RON | 1.161 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | 78.826 RON | — |
| Creante | 3.979 RON | 1.575 RON | 6.385 RON | 6.385 RON | 41.531 RON | — |
| Casa si conturi la banci | -508 RON | -508 RON | -325 RON | 417 RON | -20.559 RON | 1.161 RON |
| Cheltuieli in avans | 974 RON | 974 RON | 974 RON | 974 RON | 974 RON | — |
| Datorii totale | 398.427 RON | 397.997 RON | 398.505 RON | 372.863 RON | 102.415 RON | 4.540 RON |
| Capitaluri proprii | -393.982 RON | -393.521 RON | -390.105 RON | -362.461 RON | 107 RON | -2.115 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 26 | 42 | 9 |