| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 785.810 RON | 63.821 RON | 240.616 RON | 129.998 RON | 179.465 RON | 73.724 RON | 1 |
| 2024 | 465.293 RON | 6.976 RON | 293.012 RON | 146.822 RON | 125.710 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 34.204 RON |
| 2 |
| 2023 | 446.656 RON | 37.080 RON | 199.855 RON | — | 256.131 RON | 56.276 RON | 1 |
| 2022 | 444.066 RON | 18.996 RON | 221.254 RON | 15.833 RON | 216.997 RON | 19.196 RON | 2 |
| 2021 | 607.620 RON | 90.291 RON | 6.341 RON | — | 174.453 RON | 175.282 RON | 1 |
| 2020 | 527.517 RON | 111.791 RON | 46.496 RON | — | 151.317 RON | 111.991 RON | 1 |
| 2019 | — | 0 RON | 0 RON | 122 RON | 78 RON | 200 RON | — |
| 785.810 RON |
| 465.293 RON |
| 446.656 RON |
| 444.066 RON |
| 607.620 RON |
| 527.517 RON |
| — |
| Venituri totale | 814.412 RON | 478.394 RON | 466.277 RON | 451.318 RON | 627.669 RON | 531.973 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 740.121 RON | 460.255 RON | 425.322 RON | 428.402 RON | 532.159 RON | 415.229 RON | — |
| Profit brut | 74.291 RON | 18.139 RON | 40.955 RON | 22.916 RON | 95.510 RON | 116.744 RON | 0 RON |
| Profit net | 63.821 RON | 6.976 RON | 37.080 RON | 18.996 RON | 90.291 RON | 111.791 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 129.998 RON | 146.822 RON | — | 15.833 RON | — | — | 122 RON |
| Active circulante | 179.465 RON | 125.710 RON | 256.131 RON | 216.997 RON | 174.453 RON | 151.317 RON | 78 RON |
| Stocuri | 0 RON | 6.845 RON | — | 3.521 RON | 1.176 RON | 1.176 RON | — |
| Creante | 93.423 RON | 69.910 RON | 95.572 RON | 80.658 RON | 13.185 RON | 23.332 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 86.042 RON | 48.955 RON | 160.559 RON | 132.818 RON | 160.092 RON | 126.809 RON | 78 RON |
| Cheltuieli in avans | 4.877 RON | 54.684 RON | — | 7.620 RON | 7.170 RON | 7.170 RON | — |
| Datorii totale | 240.616 RON | 293.012 RON | 199.855 RON | 221.254 RON | 6.341 RON | 46.496 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 73.724 RON | 34.204 RON | 56.276 RON | 19.196 RON | 175.282 RON | 111.991 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.