| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 447.889 RON | -260.331 RON | 742.392 RON | 719.570 RON | 27.161 RON | 4.339 RON | 4 |
| 2024 | 513.866 RON | 76.688 RON | 1.033.308 RON | 1.169.186 RON | 128.792 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 264.670 RON |
| 2 |
| 2023 | 274.814 RON | 187.742 RON | 369.072 RON | 451.558 RON | 105.496 RON | 187.982 RON | 1 |
| 2022 | 465.600 RON | 441.410 RON | 27.023 RON | 0 RON | 468.673 RON | 441.650 RON | 1 |
| 2021 | — | 0 RON | 0 RON | — | 200 RON | 200 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 6.360 RON | — | 200.200 RON | 193.840 RON | — |
| 2019 | 200.000 RON | 193.640 RON | 6.360 RON | — | 200.200 RON | 193.840 RON | 0 |
| 447.889 RON |
| 513.866 RON |
| 274.814 RON |
| 465.600 RON |
| — |
| — |
| 200.000 RON |
| Venituri totale | 447.889 RON | 513.866 RON | 274.814 RON | 465.600 RON | 0 RON | 0 RON | 200.000 RON |
| Cheltuieli totale | 701.101 RON | 428.530 RON | 84.379 RON | 19.627 RON | — | — | 360 RON |
| Profit brut | 0 RON | 85.336 RON | 190.435 RON | 445.973 RON | 0 RON | 0 RON | 199.640 RON |
| Pierdere bruta | 253.212 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 76.688 RON | 187.742 RON | 441.410 RON | 0 RON | 0 RON | 193.640 RON |
| Pierdere neta | 260.331 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 719.570 RON | 1.169.186 RON | 451.558 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active circulante | 27.161 RON | 128.792 RON | 105.496 RON | 468.673 RON | 200 RON | 200.200 RON | 200.200 RON |
| Stocuri | 184 RON | 184 RON | 184 RON | 0 RON | — | — | — |
| Creante | -19.062 RON | 86.937 RON | 86.938 RON | 255.600 RON | — | 200.000 RON | 200.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 46.039 RON | 41.671 RON | 18.374 RON | 213.073 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 742.392 RON | 1.033.308 RON | 369.072 RON | 27.023 RON | 0 RON | 6.360 RON | 6.360 RON |
| Capitaluri proprii | 4.339 RON | 264.670 RON | 187.982 RON | 441.650 RON | 200 RON | 193.840 RON | 193.840 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 2 | 1 | 1 | — | — | 0 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.