| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 73.455 RON | -10.492 RON | 66.210 RON | 184 RON | 4.550 RON | -58.691 RON | 1 |
| 2024 | 65.585 RON | -27.081 RON | 55.012 RON | — | 6.813 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 73.455 RON |
| -48.199 RON |
| 1 |
| 2023 | 46.100 RON | 4.555 RON | 24.275 RON | — | 3.157 RON | -21.118 RON | 1 |
| 2022 | 38.340 RON | -12.495 RON | 26.204 RON | — | 531 RON | -25.673 RON | — |
| 2021 | 64.360 RON | -4.104 RON | 17.551 RON | — | 4.373 RON | -13.178 RON | 1 |
| 2020 | 18.003 RON | -9.274 RON | 12.041 RON | 0 RON | 2.967 RON | -9.074 RON | — |
| 65.585 RON |
| 46.100 RON |
| 38.340 RON |
| 64.360 RON |
| 18.003 RON |
| Venituri totale | 96.888 RON | 69.338 RON | 46.152 RON | 38.540 RON | 64.379 RON | 18.003 RON |
| Cheltuieli totale | 107.380 RON | 96.419 RON | 41.134 RON | 50.664 RON | 67.853 RON | 27.046 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 5.018 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 10.492 RON | 27.081 RON | 0 RON | 12.124 RON | 3.474 RON | 9.043 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 4.555 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 10.492 RON | 27.081 RON | 0 RON | 12.495 RON | 4.104 RON | 9.274 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 184 RON | — | — | — | — | 0 RON |
| Active circulante | 4.550 RON | 6.813 RON | 3.157 RON | 531 RON | 4.373 RON | 2.967 RON |
| Creante | 499 RON | 2.750 RON | 500 RON | 500 RON | 24 RON | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.051 RON | 4.063 RON | 2.657 RON | 31 RON | 4.349 RON | 2.967 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.785 RON | — | — | — | — | 0 RON |
| Datorii totale | 66.210 RON | 55.012 RON | 24.275 RON | 26.204 RON | 17.551 RON | 12.041 RON |
| Capitaluri proprii | -58.691 RON | -48.199 RON | -21.118 RON | -25.673 RON | -13.178 RON | -9.074 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
loc. Floreşti
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.