| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 289.442 RON | 4.539 RON | 16.448 RON | 18.771 RON | 49.432 RON | 51.755 RON | 1 |
| 2024 | 358.175 RON | 2.660 RON | 18.502 RON | 25.581 RON | 40.137 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 289.442 RON |
| 47.216 RON |
| 2 |
| 2023 | 296.398 RON | 32.929 RON | 9.823 RON | 22.787 RON | 31.592 RON | 44.556 RON | 1 |
| 2022 | 279.292 RON | 15.872 RON | 6.508 RON | 1.120 RON | 35.016 RON | 29.628 RON | 2 |
| 2021 | 163.798 RON | 2.027 RON | 5.139 RON | 2.239 RON | 16.656 RON | 13.756 RON | 1 |
| 2020 | 115.122 RON | 11.529 RON | 6.773 RON | 3.359 RON | 15.143 RON | 11.729 RON | — |
| 358.175 RON |
| 296.398 RON |
| 279.292 RON |
| 163.798 RON |
| 115.122 RON |
| Venituri totale | 289.442 RON | 358.175 RON | 296.398 RON | 279.292 RON | 163.798 RON | 115.122 RON |
| Cheltuieli totale | 282.009 RON | 352.470 RON | 260.653 RON | 260.990 RON | 160.166 RON | 100.859 RON |
| Profit brut | 7.433 RON | 5.705 RON | 35.745 RON | 18.302 RON | 3.632 RON | 14.263 RON |
| Profit net | 4.539 RON | 2.660 RON | 32.929 RON | 15.872 RON | 2.027 RON | 11.529 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 18.771 RON | 25.581 RON | 22.787 RON | 1.120 RON | 2.239 RON | 3.359 RON |
| Active circulante | 49.432 RON | 40.137 RON | 31.592 RON | 35.016 RON | 16.656 RON | 15.143 RON |
| Stocuri | 33.252 RON | 31.211 RON | 12.934 RON | 7.680 RON | 6.335 RON | 6.842 RON |
| Casa si conturi la banci | 16.180 RON | 8.926 RON | 18.658 RON | 27.336 RON | 10.321 RON | 8.301 RON |
| Datorii totale | 16.448 RON | 18.502 RON | 9.823 RON | 6.508 RON | 5.139 RON | 6.773 RON |
| Capitaluri proprii | 51.755 RON | 47.216 RON | 44.556 RON | 29.628 RON | 13.756 RON | 11.729 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Telefon:
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.