Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 67.416 RON | -9.613 RON | 149.951 RON | 95.552 RON | 1.703 RON | -52.696 RON | 1 |
| 2024 | 61.671 RON | -16.297 RON | 158.158 RON | 109.282 RON | 5.762 RON | -43.114 RON | 1 |
| 2023 | 61.539 RON | -95.948 RON | 150.901 RON | 112.882 RON | 11.202 RON | -26.817 RON | 1 |
| 2022 | 227.531 RON | 34.792 RON | 70.439 RON | 63.530 RON | 76.040 RON | 69.131 RON | 1 |
| 2021 | 132.689 RON | 12.721 RON | 30.928 RON | 40.156 RON | 25.111 RON | 34.339 RON | 1 |
| 2020 | 118.988 RON | 21.418 RON | 50.910 RON | 41.843 RON | 30.685 RON | 21.618 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 67.416 RON | 61.671 RON | 61.539 RON | 227.531 RON | 132.689 RON | 118.988 RON |
| Venituri totale | 67.416 RON | 102.020 RON | 102.461 RON | 227.531 RON | 132.689 RON | 124.690 RON |
| Cheltuieli totale | 74.397 RON | 117.297 RON | 197.384 RON | 190.563 RON | 118.576 RON | 102.082 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 36.968 RON | 14.113 RON | 22.608 RON |
| Pierdere bruta | 6.981 RON | 15.277 RON | 94.923 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.792 RON | 12.721 RON | 21.418 RON |
| Pierdere neta | 9.613 RON | 16.297 RON | 95.948 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 95.552 RON | 109.282 RON | 112.882 RON | 63.530 RON | 40.156 RON | 41.843 RON |
| Active circulante | 1.703 RON | 5.762 RON | 11.202 RON | 76.040 RON | 25.111 RON | 30.685 RON |
| Stocuri | 495 RON | — | — | 0 RON | 1.415 RON | — |
| Creante | 0 RON | 0 RON | 4.988 RON | 25.549 RON | 250 RON | 6.314 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.208 RON | 5.762 RON | 6.214 RON | 50.491 RON | 23.446 RON | 24.371 RON |
| Datorii totale | 149.951 RON | 158.158 RON | 150.901 RON | 70.439 RON | 30.928 RON | 50.910 RON |
| Capitaluri proprii | -52.696 RON | -43.114 RON | -26.817 RON | 69.131 RON | 34.339 RON | 21.618 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.