TESMAN CENTER S.R.L.
- VALORIS TECHNOLOGIES S.R.L.documentat 2020 – 2021
- J38/81/2020VALCEAdin 23.01.2020
- J40/12396/2024BUCURESTIdin 21.06.2024in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite plângerea. Anulează procesul-verbal seria S nr. 0127841/01.08.2025. Obligă intimata la plata către petentă a sumei de 2020 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată (20 lei taxă judiciară de timbru, 2000 lei onorariu avocat). Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Sectorului 3 Bucure?ti. Pronun?ată astăzi, 23.03.2026, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 618.000 RON | 237.243 RON | 176.780 RON | 93.749 RON | 320.474 RON | 237.443 RON | 1 |
| 2024 | 439.650 RON | 311.383 RON | 216.160 RON | 120.807 RON | 406.936 RON | 311.583 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 618.000 RON | 439.650 RON |
| Venituri totale | 623.643 RON | 439.650 RON |
| Cheltuieli totale | 340.738 RON | 68.045 RON |
| Profit brut | 282.905 RON | 371.605 RON |
| Profit net | 237.243 RON | 311.383 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 93.749 RON | 120.807 RON |
| Active circulante | 320.474 RON | 406.936 RON |
| Stocuri | 4.857 RON | — |
| Creante | 43.448 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 272.169 RON | 406.936 RON |
| Datorii totale | 176.780 RON | 216.160 RON |
| Capitaluri proprii | 237.443 RON | 311.583 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 |