ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41.371 RON | -14.287 RON | 4.712 RON | 0 RON | 9.032 RON | 4.320 RON | 1 |
| 2024 | 54.009 RON | 6.037 RON | 4.699 RON | — | 23.306 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 41.371 RON |
| 18.607 RON |
| 1 |
| 2023 | 45.330 RON | 16.405 RON | 4.179 RON | — | 43.923 RON | 39.744 RON | 1 |
| 2022 | 37.500 RON | 36.375 RON | 330 RON | — | 36.912 RON | 36.582 RON | 0 |
| 2021 | 12.462 RON | 12.088 RON | 274 RON | — | 18.527 RON | 18.253 RON | 0 |
| 2020 | 6.150 RON | 5.965 RON | 101 RON | — | 6.266 RON | 6.165 RON | 0 |
| 54.009 RON |
| 45.330 RON |
| 37.500 RON |
| 12.462 RON |
| 6.150 RON |
| Venituri totale | 41.371 RON | 54.009 RON | 45.330 RON | 37.500 RON | 12.462 RON | 6.150 RON |
| Cheltuieli totale | 54.417 RON | 46.352 RON | 25.800 RON | — | — | — |
| Profit brut | 0 RON | 7.657 RON | 19.530 RON | 37.500 RON | 12.462 RON | 6.150 RON |
| Pierdere bruta | 13.046 RON | — | — | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 6.037 RON | 16.405 RON | 36.375 RON | 12.088 RON | 5.965 RON |
| Pierdere neta | 14.287 RON | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 9.032 RON | 23.306 RON | 43.923 RON | 36.912 RON | 18.527 RON | 6.266 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | 10.552 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 9.032 RON | 23.306 RON | 43.923 RON | 26.360 RON | 18.527 RON | 6.266 RON |
| Datorii totale | 4.712 RON | 4.699 RON | 4.179 RON | 330 RON | 274 RON | 101 RON |
| Capitaluri proprii | 4.320 RON | 18.607 RON | 39.744 RON | 36.582 RON | 18.253 RON | 6.165 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.