Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 489.513 RON | 324.250 RON | 14.310 RON | 0 RON | 103.766 RON | 89.456 RON | 2 |
| 2024 | 510.657 RON | 31.099 RON | 307.515 RON | — | 70.887 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 489.513 RON |
| -234.794 RON |
| 2 |
| 2023 | 206.395 RON | -151.454 RON | 523.736 RON | 114.134 RON | 143.396 RON | -265.893 RON | 2 |
| 2022 | 7.234 RON | -46.220 RON | 294.425 RON | 145.262 RON | 33.451 RON | -114.439 RON | 1 |
| 2021 | 112.525 RON | -14.124 RON | 113.555 RON | 0 RON | 45.076 RON | -68.219 RON | 2 |
| 2020 | 19.001 RON | -54.295 RON | 77.314 RON | 0 RON | 23.147 RON | -54.095 RON | 1 |
| 510.657 RON |
| 206.395 RON |
| 7.234 RON |
| 112.525 RON |
| 19.001 RON |
| Venituri totale | 489.513 RON | 510.657 RON | 207.305 RON | 8.138 RON | 112.525 RON | 19.001 RON |
| Cheltuieli totale | 156.073 RON | 469.888 RON | 356.695 RON | 54.244 RON | 125.748 RON | 73.128 RON |
| Profit brut | 333.440 RON | 40.769 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 149.390 RON | 46.106 RON | 13.223 RON | 54.127 RON |
| Profit net | 324.250 RON | 31.099 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 151.454 RON | 46.220 RON | 14.124 RON | 54.295 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 114.134 RON | 145.262 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 103.766 RON | 70.887 RON | 143.396 RON | 33.451 RON | 45.076 RON | 23.147 RON |
| Creante | 47.421 RON | 58.875 RON | 114.178 RON | 23.943 RON | 33.974 RON | 20.507 RON |
| Casa si conturi la banci | 901 RON | 12.012 RON | 29.218 RON | 9.508 RON | 11.102 RON | 2.640 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 1.834 RON | 313 RON | 1.273 RON | 260 RON | 72 RON |
| Datorii totale | 14.310 RON | 307.515 RON | 523.736 RON | 294.425 RON | 113.555 RON | 77.314 RON |
| Capitaluri proprii | 89.456 RON | -234.794 RON | -265.893 RON | -114.439 RON | -68.219 RON | -54.095 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.