| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.129 RON | -16.013 RON | 108.960 RON | — | — | -108.960 RON | — |
| 2024 | 5.038 RON | -18.303 RON | 101.733 RON | — | 8.786 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.129 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -92.947 RON |
| — |
| 2023 | 2.215 RON | -9.971 RON | 77.490 RON | — | 2.846 RON | -74.644 RON | — |
| 2022 | 11.228 RON | -13.353 RON | 67.238 RON | — | 2.565 RON | -64.673 RON | — |
| 2021 | 8.500 RON | -30.533 RON | 50.872 RON | — | -448 RON | -51.320 RON | — |
| 2020 | 10.110 RON | -20.987 RON | 30.128 RON | — | 9.341 RON | -20.787 RON | — |
| 5.038 RON |
| 2.215 RON |
| 11.228 RON |
| 8.500 RON |
| 10.110 RON |
| Venituri totale | 3.129 RON | 5.038 RON | 2.215 RON | 11.252 RON | 8.500 RON | 10.233 RON |
| Cheltuieli totale | 19.142 RON | 23.341 RON | 12.186 RON | 24.267 RON | 38.926 RON | 30.920 RON |
| Pierdere bruta | 16.013 RON | 18.303 RON | 9.971 RON | 13.015 RON | 30.426 RON | 20.687 RON |
| Pierdere neta | 16.013 RON | 18.303 RON | 9.971 RON | 13.353 RON | 30.533 RON | 20.987 RON |
| Active circulante | — | 8.786 RON | 2.846 RON | 2.565 RON | -448 RON | 9.341 RON |
| Stocuri | — | 8.755 RON | 2.322 RON | 2.456 RON | -448 RON | 8.470 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 31 RON | 524 RON | 109 RON | 0 RON | 871 RON |
| Datorii totale | 108.960 RON | 101.733 RON | 77.490 RON | 67.238 RON | 50.872 RON | 30.128 RON |
| Capitaluri proprii | -108.960 RON | -92.947 RON | -74.644 RON | -64.673 RON | -51.320 RON | -20.787 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.