ZENNIAH S.R.L.
- SPAO2STORE S.R.L.documentat 2020 – 2025
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60.461 RON | -47.625 RON | 99.728 RON | 17.126 RON | 86.216 RON | 3.614 RON | 1 |
| 2024 | 96.956 RON | 4.852 RON | 96.110 RON | 21.818 RON | 125.531 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 60.461 RON |
| 51.239 RON |
| 1 |
| 2023 | 127.239 RON | 141 RON | 92.486 RON | 26.510 RON | 112.363 RON | 46.387 RON | 1 |
| 2022 | 96.612 RON | 46.170 RON | 77.511 RON | 32.014 RON | 91.743 RON | 46.246 RON | 1 |
| 2021 | 17.596 RON | -164 RON | 38.238 RON | 37.789 RON | 9.317 RON | 8.868 RON | — |
| 2020 | 26.126 RON | 8.832 RON | 4.803 RON | 3.015 RON | 10.820 RON | 9.032 RON | — |
| 96.956 RON |
| 127.239 RON |
| 96.612 RON |
| 17.596 RON |
| 26.126 RON |
| Venituri totale | 84.968 RON | 97.066 RON | 127.607 RON | 96.698 RON | 17.602 RON | 26.128 RON |
| Cheltuieli totale | 131.494 RON | 91.293 RON | 126.381 RON | 47.640 RON | 17.238 RON | 16.512 RON |
| Profit brut | 0 RON | 5.773 RON | 1.226 RON | 49.058 RON | 364 RON | 9.616 RON |
| Pierdere bruta | 46.526 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 4.852 RON | 141 RON | 46.170 RON | 0 RON | 8.832 RON |
| Pierdere neta | 47.625 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 164 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 17.126 RON | 21.818 RON | 26.510 RON | 32.014 RON | 37.789 RON | 3.015 RON |
| Active circulante | 86.216 RON | 125.531 RON | 112.363 RON | 91.743 RON | 9.317 RON | 10.820 RON |
| Stocuri | 57.701 RON | 65.262 RON | 41.573 RON | 89.980 RON | 7.955 RON | 5.303 RON |
| Creante | 7.775 RON | 48.312 RON | 41.571 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 20.740 RON | 11.957 RON | 29.219 RON | 1.763 RON | 1.362 RON | 5.517 RON |
| Datorii totale | 99.728 RON | 96.110 RON | 92.486 RON | 77.511 RON | 38.238 RON | 4.803 RON |
| Capitaluri proprii | 3.614 RON | 51.239 RON | 46.387 RON | 46.246 RON | 8.868 RON | 9.032 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.