Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 88.172 RON | -11.429 RON | 29.849 RON | 0 RON | 1.316 RON | -28.533 RON | 0 |
| 2024 | 135.580 RON | 20.681 RON | 40.349 RON | — | 23.245 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 88.172 RON |
| -17.104 RON |
| — |
| 2023 | 35.256 RON | -40.759 RON | 44.632 RON | — | 6.848 RON | -37.784 RON | 1 |
| 2022 | 33.221 RON | 13.469 RON | 4.395 RON | 13 RON | 7.357 RON | 2.975 RON | 1 |
| 2021 | 9.637 RON | 2.132 RON | 11.468 RON | 54 RON | 919 RON | -10.495 RON | — |
| 2020 | 33.592 RON | -12.826 RON | 15.200 RON | 95 RON | 2.479 RON | -12.626 RON | — |
| 135.580 RON |
| 35.256 RON |
| 33.221 RON |
| 9.637 RON |
| 33.592 RON |
| Venituri totale | 88.180 RON | 135.634 RON | 35.257 RON | 33.221 RON | 9.637 RON | 34.022 RON |
| Cheltuieli totale | 99.609 RON | 111.014 RON | 75.663 RON | 18.978 RON | 7.216 RON | 46.114 RON |
| Profit brut | 0 RON | 24.620 RON | 0 RON | 14.243 RON | 2.421 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 11.429 RON | 0 RON | 40.406 RON | 0 RON | 0 RON | 12.092 RON |
| Profit net | 0 RON | 20.681 RON | 0 RON | 13.469 RON | 2.132 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 11.429 RON | 0 RON | 40.759 RON | 0 RON | 0 RON | 12.826 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 13 RON | 54 RON | 95 RON |
| Active circulante | 1.316 RON | 23.245 RON | 6.848 RON | 7.357 RON | 919 RON | 2.479 RON |
| Stocuri | 0 RON | 97 RON | 97 RON | — | — | — |
| Creante | 18 RON | 16.000 RON | — | — | — | 18 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.298 RON | 7.148 RON | 6.751 RON | 7.357 RON | 919 RON | 2.461 RON |
| Datorii totale | 29.849 RON | 40.349 RON | 44.632 RON | 4.395 RON | 11.468 RON | 15.200 RON |
| Capitaluri proprii | -28.533 RON | -17.104 RON | -37.784 RON | 2.975 RON | -10.495 RON | -12.626 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | — | — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.