| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 46.526.623 RON | 361.453 RON | 667.407.000 RON | 168.396.668 RON | 835.442.215 RON | 2 |
| 2024 | — | 49.655.841 RON | 747.451 RON | 667.407.000 RON | 126.700.488 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Venituri totale | 48.658.317 RON |
| 793.360.037 RON |
| 2 |
| 2023 | — | 59.359.853 RON | 290.359 RON | 667.407.000 RON | 82.022.338 RON | 749.138.979 RON | 2 |
| 2022 | — | 174.388.408 RON | 6.267.338 RON | 693.001.171 RON | 28.060.696 RON | 714.794.529 RON | 2 |
| 2021 | — | 30.738.140 RON | 667.515.178 RON | 1.207.812.921 RON | 28.747.920 RON | 569.045.663 RON | 2 |
| 2020 | — | -2.098.598 RON | 15.137 RON | 538.306.341 RON | 16.319 RON | 538.307.523 RON | 1 |
| 51.300.717 RON |
| 60.270.747 RON |
| 715.517.025 RON |
| 29.001.827 RON |
| 180.000 RON |
| Cheltuieli totale | 507.880 RON | 495.391 RON | 440.851 RON | 540.952.843 RON | -1.736.313 RON | 2.278.598 RON |
| Profit brut | 48.150.437 RON | 50.805.326 RON | 59.829.896 RON | 174.564.182 RON | 30.738.140 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.098.598 RON |
| Profit net | 46.526.623 RON | 49.655.841 RON | 59.359.853 RON | 174.388.408 RON | 30.738.140 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.098.598 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 667.407.000 RON | 667.407.000 RON | 667.407.000 RON | 693.001.171 RON | 1.207.812.921 RON | 538.306.341 RON |
| Active circulante | 168.396.668 RON | 126.700.488 RON | 82.022.338 RON | 28.060.696 RON | 28.747.920 RON | 16.319 RON |
| Creante | 168.205.507 RON | 126.447.198 RON | 81.876.376 RON | 27.950.720 RON | 28.713.417 RON | 2.735 RON |
| Casa si conturi la banci | 191.161 RON | 253.290 RON | 145.962 RON | 109.976 RON | 34.503 RON | 13.584 RON |
| Datorii totale | 361.453 RON | 747.451 RON | 290.359 RON | 6.267.338 RON | 667.515.178 RON | 15.137 RON |
| Capitaluri proprii | 835.442.215 RON | 793.360.037 RON | 749.138.979 RON | 714.794.529 RON | 569.045.663 RON | 538.307.523 RON |
| Capital subscris varsat | 90.200 RON | 90.200 RON | 90.200 RON | 90.200 RON | 90.200 RON | 90.200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.