| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49.769 RON | -2.703 RON | 93.734 RON | 707 RON | 132.293 RON | 41.166 RON | 0 |
| 2024 | 63.214 RON | 3.897 RON | 93.300 RON | 2.403 RON | 132.866 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 49.769 RON |
| 43.869 RON |
| — |
| 2023 | 31.791 RON | 446 RON | 105.521 RON | 4.098 RON | 139.494 RON | 39.971 RON | — |
| 2022 | 80.484 RON | 8.940 RON | 97.552 RON | 5.793 RON | 131.285 RON | 39.526 RON | — |
| 2021 | 341.304 RON | 24.422 RON | 72.157 RON | — | 102.742 RON | 30.585 RON | — |
| 2020 | 51.459 RON | 2.321 RON | 71.438 RON | 30 RON | 78.729 RON | 7.321 RON | — |
| 63.214 RON |
| 31.791 RON |
| 80.484 RON |
| 341.304 RON |
| 51.459 RON |
| Venituri totale | 49.769 RON | 63.214 RON | 31.791 RON | 80.692 RON | 341.517 RON | 51.478 RON |
| Cheltuieli totale | 52.472 RON | 58.694 RON | 31.274 RON | 69.487 RON | 306.857 RON | 47.748 RON |
| Profit brut | 0 RON | 4.520 RON | 517 RON | 11.205 RON | 34.660 RON | 3.730 RON |
| Pierdere bruta | 2.703 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 3.897 RON | 446 RON | 8.940 RON | 24.422 RON | 2.321 RON |
| Pierdere neta | 2.703 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 707 RON | 2.403 RON | 4.098 RON | 5.793 RON | — | 30 RON |
| Active circulante | 132.293 RON | 132.866 RON | 139.494 RON | 131.285 RON | 102.742 RON | 78.729 RON |
| Stocuri | 88.556 RON | 95.793 RON | 112.355 RON | 116.921 RON | 37.955 RON | 70.712 RON |
| Creante | 8.706 RON | 6.748 RON | 10.606 RON | 11.057 RON | 1.381 RON | 93 RON |
| Casa si conturi la banci | 35.031 RON | 30.325 RON | 16.533 RON | 3.307 RON | 63.406 RON | 7.924 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.900 RON | 1.900 RON | 1.900 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 93.734 RON | 93.300 RON | 105.521 RON | 97.552 RON | 72.157 RON | 71.438 RON |
| Capitaluri proprii | 41.166 RON | 43.869 RON | 39.971 RON | 39.526 RON | 30.585 RON | 7.321 RON |
| Capital subscris varsat | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.