| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37.775 RON | -18.725 RON | 991.081 RON | 0 RON | 993.448 RON | 2.676 RON | 1 |
| 2024 | 233.124 RON | 159.779 RON | 1.039.042 RON | 11.523 RON | 1.187.014 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 37.775 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 160.019 RON |
| 1 |
| 2023 | 261.665 RON | 186.755 RON | 682.988 RON | 31.042 RON | 892.911 RON | 241.106 RON | 1 |
| 2022 | 372.272 RON | 296.837 RON | 697.809 RON | 46.193 RON | 948.512 RON | 297.077 RON | 1 |
| 2021 | 544.317 RON | 487.714 RON | 982.722 RON | 64.075 RON | 1.406.299 RON | 487.954 RON | 1 |
| 2020 | 625.582 RON | 582.147 RON | 26.946 RON | — | 609.293 RON | 582.347 RON | 1 |
| 233.124 RON |
| 261.665 RON |
| 372.272 RON |
| 544.317 RON |
| 625.582 RON |
| Venituri totale | 57.029 RON | 244.819 RON | 263.434 RON | 375.794 RON | 550.017 RON | 630.299 RON |
| Cheltuieli totale | 74.308 RON | 78.062 RON | 74.554 RON | 76.453 RON | 58.154 RON | 43.526 RON |
| Profit brut | 0 RON | 166.757 RON | 188.880 RON | 299.341 RON | 491.863 RON | 586.773 RON |
| Pierdere bruta | 17.279 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 159.779 RON | 186.755 RON | 296.837 RON | 487.714 RON | 582.147 RON |
| Pierdere neta | 18.725 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 11.523 RON | 31.042 RON | 46.193 RON | 64.075 RON | — |
| Active circulante | 993.448 RON | 1.187.014 RON | 892.911 RON | 948.512 RON | 1.406.299 RON | 609.293 RON |
| Creante | 0 RON | 144.463 RON | 27.349 RON | 281.233 RON | 443.095 RON | 25.591 RON |
| Casa si conturi la banci | 993.448 RON | 1.042.551 RON | 865.562 RON | 667.279 RON | 963.204 RON | 583.702 RON |
| Cheltuieli in avans | 309 RON | 524 RON | 141 RON | 181 RON | 302 RON | — |
| Datorii totale | 991.081 RON | 1.039.042 RON | 682.988 RON | 697.809 RON | 982.722 RON | 26.946 RON |
| Capitaluri proprii | 2.676 RON | 160.019 RON | 241.106 RON | 297.077 RON | 487.954 RON | 582.347 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.