ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.048.210 RON | 1.778 RON | 420.665 RON | 1.586 RON | 358.569 RON | -60.510 RON | 1 |
| 2024 | 835.955 RON | 16.927 RON | 343.487 RON | — | 281.199 RON | -62.288 RON | 1 |
| 2023 | 603.928 RON | 22.134 RON | 260.330 RON | — | 181.115 RON | -79.215 RON | 1 |
| 2022 | 593.992 RON | -116.840 RON | 300.721 RON | 756 RON | 198.616 RON | -101.349 RON | 1 |
| 2021 | 1.113.209 RON | 4.929 RON | 237.830 RON | — | 253.322 RON | 15.492 RON | 1 |
| 2020 | 698.840 RON | 10.363 RON | 200.301 RON | — | 210.864 RON | 10.563 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.048.210 RON | 835.955 RON | 603.928 RON | 593.992 RON | 1.113.209 RON | 698.840 RON |
| Venituri totale | 1.088.683 RON | 836.038 RON | 604.726 RON | 594.313 RON | 1.113.532 RON | 698.992 RON |
| Cheltuieli totale | 1.086.566 RON | 813.724 RON | 577.741 RON | 706.396 RON | 1.097.469 RON | 682.132 RON |
| Profit brut | 2.117 RON | 22.314 RON | 26.985 RON | 0 RON | 16.063 RON | 16.860 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 112.083 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 1.778 RON | 16.927 RON | 22.134 RON | 0 RON | 4.929 RON | 10.363 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 116.840 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.586 RON | — | — | 756 RON | — | — |
| Active circulante | 358.569 RON | 281.199 RON | 181.115 RON | 198.616 RON | 253.322 RON | 210.864 RON |
| Stocuri | 291.780 RON | 247.624 RON | 139.021 RON | 196.289 RON | 213.312 RON | 190.420 RON |
| Creante | 7.687 RON | 1.200 RON | 4.968 RON | 2.041 RON | 82 RON | 2.892 RON |
| Casa si conturi la banci | 59.102 RON | 32.375 RON | 37.126 RON | 286 RON | 39.928 RON | 17.552 RON |
| Datorii totale | 420.665 RON | 343.487 RON | 260.330 RON | 300.721 RON | 237.830 RON | 200.301 RON |
| Capitaluri proprii | -60.510 RON | -62.288 RON | -79.215 RON | -101.349 RON | 15.492 RON | 10.563 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |