Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 95.686 RON | -76.096 RON | 495.140 RON | 439.641 RON | 127.647 RON | 75.651 RON | 1 |
| 2024 | 92.107 RON | -47.778 RON | 533.064 RON | 513.895 RON | 167.405 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 95.686 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 151.747 RON |
| 1 |
| 2023 | 166.695 RON | 86.718 RON | 588.445 RON | 585.531 RON | 188.696 RON | 199.525 RON | 1 |
| 2022 | 45.615 RON | 28.145 RON | 4.805 RON | 19.493 RON | 98.120 RON | 112.808 RON | — |
| 2021 | 141.484 RON | 55.780 RON | 16.039 RON | 20.231 RON | 80.471 RON | 84.663 RON | 1 |
| 2020 | 47.481 RON | 28.683 RON | 4.414 RON | 17.497 RON | 15.800 RON | 28.883 RON | — |
| 92.107 RON |
| 166.695 RON |
| 45.615 RON |
| 141.484 RON |
| 47.481 RON |
| Venituri totale | 95.686 RON | 92.109 RON | 166.697 RON | 45.616 RON | 141.485 RON | 47.481 RON |
| Cheltuieli totale | 171.782 RON | 139.887 RON | 63.469 RON | 16.102 RON | 83.456 RON | 17.374 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 103.228 RON | 29.514 RON | 58.029 RON | 30.107 RON |
| Pierdere bruta | 76.096 RON | 47.778 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 86.718 RON | 28.145 RON | 55.780 RON | 28.683 RON |
| Pierdere neta | 76.096 RON | 47.778 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 439.641 RON | 513.895 RON | 585.531 RON | 19.493 RON | 20.231 RON | 17.497 RON |
| Active circulante | 127.647 RON | 167.405 RON | 188.696 RON | 98.120 RON | 80.471 RON | 15.800 RON |
| Stocuri | 11.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | 753 RON |
| Creante | 86.402 RON | 131.089 RON | 166.404 RON | — | 0 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 30.245 RON | 25.316 RON | 11.292 RON | 87.120 RON | 69.471 RON | 15.047 RON |
| Cheltuieli in avans | 3.503 RON | 3.511 RON | 13.743 RON | — | 0 RON | — |
| Datorii totale | 495.140 RON | 533.064 RON | 588.445 RON | 4.805 RON | 16.039 RON | 4.414 RON |
| Capitaluri proprii | 75.651 RON | 151.747 RON | 199.525 RON | 112.808 RON | 84.663 RON | 28.883 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.