ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 422.537 RON | 71.741 RON | 15.886 RON | 27.311 RON | 60.516 RON | 71.941 RON | 2 |
| 2024 | 510.351 RON | 203.879 RON | 137.520 RON | 62.673 RON | 75.047 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 422.537 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| 2023 | 604.151 RON | 237.637 RON | 5.455 RON | 105.801 RON | 61.891 RON | 162.237 RON | 2 |
| 2022 | 761.065 RON | 291.068 RON | 123.800 RON | 148.929 RON | 82.501 RON | 107.630 RON | 3 |
| 2021 | 535.163 RON | 250.806 RON | 65.008 RON | 33.654 RON | 248.634 RON | 217.280 RON | 2 |
| 2020 | 112.845 RON | -33.726 RON | 82.486 RON | 44.008 RON | 4.952 RON | -33.526 RON | 2 |
| 510.351 RON |
| 604.151 RON |
| 761.065 RON |
| 535.163 RON |
| 112.845 RON |
| Venituri totale | 422.573 RON | 510.351 RON | 604.701 RON | 761.864 RON | 535.592 RON | 116.428 RON |
| Cheltuieli totale | 343.964 RON | 296.337 RON | 361.143 RON | 463.185 RON | 279.434 RON | 149.025 RON |
| Profit brut | 78.609 RON | 214.014 RON | 243.558 RON | 298.679 RON | 256.158 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.597 RON |
| Profit net | 71.741 RON | 203.879 RON | 237.637 RON | 291.068 RON | 250.806 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 33.726 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 27.311 RON | 62.673 RON | 105.801 RON | 148.929 RON | 33.654 RON | 44.008 RON |
| Active circulante | 60.516 RON | 75.047 RON | 61.891 RON | 82.501 RON | 248.634 RON | 4.952 RON |
| Stocuri | 8.025 RON | 6.529 RON | — | — | — | — |
| Creante | 534 RON | 20.626 RON | 1.567 RON | 33.561 RON | 11.531 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 51.957 RON | 47.892 RON | 60.324 RON | 48.940 RON | 237.103 RON | 4.952 RON |
| Datorii totale | 15.886 RON | 137.520 RON | 5.455 RON | 123.800 RON | 65.008 RON | 82.486 RON |
| Capitaluri proprii | 71.941 RON | 200 RON | 162.237 RON | 107.630 RON | 217.280 RON | -33.526 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.