ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 247.891 RON | -49.415 RON | 53.474 RON | 156.260 RON | 119.977 RON | 222.763 RON | 1 |
| 2024 | 228.570 RON | -64.676 RON | 46.186 RON | 187.747 RON | 130.617 RON | 272.178 RON | 1 |
| 2023 | 288.575 RON | 71.391 RON | 76.578 RON | 63.232 RON | 350.200 RON | 336.854 RON | 1 |
| 2022 | 291.205 RON | 146.233 RON | 3.691 RON | — | 269.154 RON | 265.463 RON | 1 |
| 2021 | 242.433 RON | 126.673 RON | 1.492 RON | — | 120.721 RON | 119.229 RON | — |
| 2020 | 901 RON | -7.644 RON | 12.064 RON | — | 4.620 RON | -7.444 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 247.891 RON | 228.570 RON | 288.575 RON | 291.205 RON | 242.433 RON | 901 RON |
| Venituri totale | 268.057 RON | 268.584 RON | 288.892 RON | 291.585 RON | 242.692 RON | 901 RON |
| Cheltuieli totale | 314.926 RON | 330.977 RON | 215.046 RON | 140.323 RON | 109.466 RON | 8.518 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 73.846 RON | 151.262 RON | 133.226 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 46.869 RON | 62.393 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.617 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 71.391 RON | 146.233 RON | 126.673 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 49.415 RON | 64.676 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.644 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 156.260 RON | 187.747 RON | 63.232 RON | — | — | — |
| Active circulante | 119.977 RON | 130.617 RON | 350.200 RON | 269.154 RON | 120.721 RON | 4.620 RON |
| Stocuri | 96.667 RON | 114.740 RON | 70.199 RON | 74.418 RON | 33.232 RON | 4.562 RON |
| Creante | 1.827 RON | — | — | 7.671 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 21.483 RON | 15.877 RON | 280.001 RON | 187.065 RON | 87.489 RON | 58 RON |
| Datorii totale | 53.474 RON | 46.186 RON | 76.578 RON | 3.691 RON | 1.492 RON | 12.064 RON |
| Capitaluri proprii | 222.763 RON | 272.178 RON | 336.854 RON | 265.463 RON | 119.229 RON | -7.444 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |