SUPERB LINE IMOCONSTRUCT S.R.L.
- J35/419/2020TIMISdin 14.02.2020
- J2022000864019ALBAdin 30.06.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | 56,52% |
| persoană | 43,48% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -9.340 RON | 3.989.861 RON | 2.112.868 RON | 1.849.065 RON | -27.928 RON | 0 |
| 2024 | — | -2.504 RON | 3.618.891 RON | 1.785.109 RON | 1.815.164 RON | -18.618 RON | — |
| 2023 | 12.605 RON | 3.887 RON | 1.810.800 RON | 1.772.984 RON | 21.703 RON | -16.113 RON | — |
| 2022 | 5.000 RON | -14.324 RON | 1.810.216 RON | 1.770.893 RON | 19.323 RON | -20.000 RON | — |
| 2021 | — | -5.072 RON | 10.822 RON | — | 5.146 RON | -5.676 RON | — |
| 2020 | — | -804 RON | 5.822 RON | 137 RON | 5.081 RON | -604 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 12.605 RON | 5.000 RON | — | — |
| Venituri totale | 114.002 RON | 0 RON | 12.605 RON | 5.000 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 123.342 RON | 2.504 RON | 7.985 RON | 19.174 RON | 5.072 RON | 804 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 4.620 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 9.340 RON | 2.504 RON | 0 RON | 14.174 RON | 5.072 RON | 804 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 3.887 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 9.340 RON | 2.504 RON | 0 RON | 14.324 RON | 5.072 RON | 804 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.112.868 RON | 1.785.109 RON | 1.772.984 RON | 1.770.893 RON | — | 137 RON |
| Active circulante | 1.849.065 RON | 1.815.164 RON | 21.703 RON | 19.323 RON | 5.146 RON | 5.081 RON |
| Stocuri | 240 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 1.842.896 RON | 1.810.421 RON | 18.380 RON | 4.539 RON | 932 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 5.929 RON | 4.743 RON | 3.323 RON | 14.784 RON | 4.214 RON | 5.081 RON |
| Datorii totale | 3.989.861 RON | 3.618.891 RON | 1.810.800 RON | 1.810.216 RON | 10.822 RON | 5.822 RON |
| Capitaluri proprii | -27.928 RON | -18.618 RON | -16.113 RON | -20.000 RON | -5.676 RON | -604 RON |
| Capital subscris varsat | 230 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |