GELLY'S TEAMS S.R.L.
- GELLYS TEAMS S.R.L.documentat in 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -44.453 RON | 265.228 RON | 0 RON | 7.532 RON | -257.693 RON | 1 |
| 2024 | — | -32.180 RON | 218.712 RON | 2.923 RON | 4.411 RON | -213.240 RON | 1 |
| 2023 | — | -42.084 RON | 194.858 RON | 9.182 RON | 9.519 RON | -181.060 RON | 1 |
| 2022 | 77.550 RON | -71.305 RON | 155.570 RON | 15.441 RON | 9.096 RON | -138.976 RON | 1 |
| 2021 | 37.886 RON | -34.572 RON | 75.252 RON | — | 7.581 RON | -67.671 RON | 1 |
| 2020 | 28.148 RON | -33.299 RON | 39.930 RON | — | 6.831 RON | -33.099 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | 77.550 RON | 37.886 RON | 28.148 RON |
| Venituri totale | 1.865 RON | 3.040 RON | 3.040 RON | 88.901 RON | 38.677 RON | 28.594 RON |
| Cheltuieli totale | 46.318 RON | 35.220 RON | 45.116 RON | 159.402 RON | 72.870 RON | 61.893 RON |
| Pierdere bruta | 44.453 RON | 32.180 RON | 42.076 RON | 70.501 RON | 34.193 RON | 33.299 RON |
| Pierdere neta | 44.453 RON | 32.180 RON | 42.084 RON | 71.305 RON | 34.572 RON | 33.299 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 2.923 RON | 9.182 RON | 15.441 RON | — | — |
| Active circulante | 7.532 RON | 4.411 RON | 9.519 RON | 9.096 RON | 7.581 RON | 6.831 RON |
| Stocuri | 4.498 RON | 4.498 RON | 4.498 RON | 4.497 RON | 2.307 RON | 6.678 RON |
| Creante | 3.040 RON | 3.040 RON | 40 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | -6 RON | -3.127 RON | 4.981 RON | 4.599 RON | 5.274 RON | 153 RON |
| Datorii totale | 265.228 RON | 218.712 RON | 194.858 RON | 155.570 RON | 75.252 RON | 39.930 RON |
| Venituri in avans | -3 RON | 1.862 RON | 4.903 RON | 7.943 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | -257.693 RON | -213.240 RON | -181.060 RON | -138.976 RON | -67.671 RON | -33.099 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |