TACTIC IMOB S.R.L.
- J40/3454/2020BUCURESTIdin 06.03.2020
- J23/5588/2020ILFOVdin 19.11.2020
- J40/7017/2022BUCURESTIdin 13.04.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 RON | 8.057 RON | 0 RON | 50.210 RON | 42.153 RON | — |
| 2023 | 0 RON | 0 RON | 8.057 RON | 0 RON | 50.210 RON | 42.153 RON | 0 |
| 2022 | 0 RON | -3.528 RON | 8.057 RON | 0 RON | 50.210 RON | 42.153 RON | 0 |
| 2021 | 66.075 RON | 30.260 RON | 5.968 RON | 0 RON | 51.649 RON | 45.681 RON | 0 |
| 2020 | 40.831 RON | 37.010 RON | 1.341 RON | 0 RON | 38.551 RON | 37.210 RON | 0 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 0 RON | 0 RON | 66.075 RON | 40.831 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 66.075 RON | 40.831 RON |
| Cheltuieli totale | — | 0 RON | 3.504 RON | 34.094 RON | 2.596 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.981 RON | 38.235 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 3.504 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 30.260 RON | 37.010 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 3.528 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 50.210 RON | 50.210 RON | 50.210 RON | 51.649 RON | 38.551 RON |
| Creante | 6.822 RON | 6.822 RON | 6.822 RON | 11.375 RON | 13.710 RON |
| Casa si conturi la banci | 43.388 RON | 43.388 RON | 43.388 RON | 40.274 RON | 24.841 RON |
| Datorii totale | 8.057 RON | 8.057 RON | 8.057 RON | 5.968 RON | 1.341 RON |
| Capitaluri proprii | 42.153 RON | 42.153 RON | 42.153 RON | 45.681 RON | 37.210 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |