Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 315.284 RON | 172.441 RON | 49.497 RON | 57.257 RON | 164.922 RON | 172.682 RON | 1 |
| 2024 | 274.574 RON | 163.819 RON | 62.099 RON | 76.672 RON | 149.854 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 315.284 RON |
| 164.427 RON |
| 1 |
| 2023 | 277.851 RON | 170.431 RON | 20.179 RON | 27.295 RON | 163.922 RON | 171.038 RON | 1 |
| 2022 | 245.400 RON | 213.070 RON | 1.791 RON | 5.055 RON | 211.955 RON | 215.219 RON | 1 |
| 2021 | 162.779 RON | 116.070 RON | 2.088 RON | 4.515 RON | 113.748 RON | 116.175 RON | — |
| 2020 | — | -95 RON | 60 RON | — | 165 RON | 105 RON | — |
| 274.574 RON |
| 277.851 RON |
| 245.400 RON |
| 162.779 RON |
| — |
| Venituri totale | 316.040 RON | 290.300 RON | 279.026 RON | 245.633 RON | 163.322 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 134.614 RON | 118.220 RON | 105.937 RON | 26.902 RON | 42.857 RON | 95 RON |
| Profit brut | 181.426 RON | 172.080 RON | 173.089 RON | 218.731 RON | 120.465 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 95 RON |
| Profit net | 172.441 RON | 163.819 RON | 170.431 RON | 213.070 RON | 116.070 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 95 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 57.257 RON | 76.672 RON | 27.295 RON | 5.055 RON | 4.515 RON | — |
| Active circulante | 164.922 RON | 149.854 RON | 163.922 RON | 211.955 RON | 113.748 RON | 165 RON |
| Creante | 162.781 RON | 148.340 RON | 142.291 RON | 182.034 RON | 89.313 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 2.141 RON | 1.514 RON | 21.631 RON | 29.921 RON | 24.435 RON | 165 RON |
| Datorii totale | 49.497 RON | 62.099 RON | 20.179 RON | 1.791 RON | 2.088 RON | 60 RON |
| Capitaluri proprii | 172.682 RON | 164.427 RON | 171.038 RON | 215.219 RON | 116.175 RON | 105 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.