| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 293.969 RON | -113.177 RON | 794.813 RON | 122 RON | 674.213 RON | -120.478 RON | 1 |
| 2023 | 277.137 RON | 25.700 RON | 793.623 RON | 122 RON | 786.200 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 293.969 RON | 277.137 RON | 94.578 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -7.301 RON |
| 1 |
| 2022 | 94.578 RON | -81.394 RON | 658.703 RON | 122 RON | 625.581 RON | -33.000 RON | 1 |
| 2021 | 126.973 RON | 23.857 RON | 356.142 RON | 122 RON | 404.414 RON | 48.394 RON | — |
| 2020 | 98.396 RON | 24.337 RON | 88.613 RON | 122 RON | 113.028 RON | 24.537 RON | — |
| 126.973 RON |
| 98.396 RON |
| Venituri totale | 296.026 RON | 281.114 RON | 94.578 RON | 126.973 RON | 98.396 RON |
| Cheltuieli totale | 405.085 RON | 252.745 RON | 173.219 RON | 99.214 RON | 70.988 RON |
| Profit brut | 0 RON | 28.369 RON | 0 RON | 27.759 RON | 27.408 RON |
| Pierdere bruta | 109.059 RON | 0 RON | 78.641 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 25.700 RON | 0 RON | 23.857 RON | 24.337 RON |
| Pierdere neta | 113.177 RON | 0 RON | 81.394 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 122 RON | 122 RON | 122 RON | 122 RON | 122 RON |
| Active circulante | 674.213 RON | 786.200 RON | 625.581 RON | 404.414 RON | 113.028 RON |
| Stocuri | 666.989 RON | 757.981 RON | 622.546 RON | 401.129 RON | 110.242 RON |
| Creante | 4.862 RON | 2.573 RON | 742 RON | -1.681 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 2.362 RON | 25.646 RON | 2.293 RON | 4.966 RON | 2.786 RON |
| Datorii totale | 794.813 RON | 793.623 RON | 658.703 RON | 356.142 RON | 88.613 RON |
| Capitaluri proprii | -120.478 RON | -7.301 RON | -33.000 RON | 48.394 RON | 24.537 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.