FOOD ART CATERING S.R.L.
- ARALC PROD IMPEX S.R.L.documentat in 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 32% |
| persoană | 32% |
| persoană | 32% |
| persoană | 4% |
| 4 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | -35.690 RON | 223.568 RON | 224 RON | 125.246 RON | -98.098 RON | — |
| 2021 | 918.094 RON | 77.929 RON | 362.602 RON | 37.232 RON | 262.962 RON | -62.408 RON | 5 |
| 2020 | 172.848 RON | -141.337 RON | 356.567 RON | 37.749 RON | 178.481 RON | -140.337 RON | 6 |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 918.094 RON | 172.848 RON |
| Venituri totale | 5.735 RON | 918.096 RON | 172.969 RON |
| Cheltuieli totale | 41.253 RON | 830.755 RON | 312.160 RON |
| Profit brut | 0 RON | 87.341 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 35.518 RON | 0 RON | 139.191 RON |
| Profit net | 0 RON | 77.929 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 35.690 RON | 0 RON | 141.337 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 224 RON | 37.232 RON | 37.749 RON |
| Active circulante | 125.246 RON | 262.962 RON | 178.481 RON |
| Stocuri | 86.722 RON | 86.722 RON | 14.401 RON |
| Creante | 27.507 RON | 15.410 RON | 117.827 RON |
| Casa si conturi la banci | 11.017 RON | 160.830 RON | 46.253 RON |
| Datorii totale | 223.568 RON | 362.602 RON | 356.567 RON |
| Capitaluri proprii | -98.098 RON | -62.408 RON | -140.337 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 5 | 6 |