ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
În baza art. 318 alin. (14) şi alin. (15) teza I Cod procedură penală, admite cererea de confirmare a soluţiei de renunţare la urmărirea penală, formulată de Parchetul de pe lângă Judecătoria Făget. Constată legalitatea şi temeinicia soluţiei de renunţare la urmărirea penală dispusă în dosar nr. 503/P/2022, al Parchetului de pe lângă Judecătoria Făget, prin ordonan?a din data de 03.11.2023 şi confirmă această soluţie. În baza art. 275 alin. (3) Cod de procedură penală, cheltuielile judiciare avansate de stat rămân în sarcina acestuia. Definitivă. Pronunţată prin punerea la dispozi?ie, prin mijlocirea grefei instan?ei azi, 20.12.2023.
Amana pronuntarea la data de 20.12.2023 termen pentru care judecatorul de camera preliminara se va pronunta asupra cererii.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 596.837 RON | -109.364 RON | 889.361 RON | 0 RON | 483.775 RON | -405.586 RON | 4 |
| 2024 | 728.832 RON | -40.224 RON | 758.428 RON | — | 462.206 RON | -296.222 RON | 4 |
| 2023 | 508.039 RON | -129.847 RON | 784.460 RON | — | 528.462 RON | -255.998 RON | 4 |
| 2022 | 480.049 RON | -165.701 RON | 527.461 RON | — | 401.310 RON | -126.151 RON | 5 |
| 2021 | 495.106 RON | -94.914 RON | 286.803 RON | — | 326.353 RON | 39.550 RON | 5 |
| 2020 | 418.025 RON | 134.264 RON | 140.291 RON | — | 274.755 RON | 134.464 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 596.837 RON | 728.832 RON | 508.039 RON | 480.049 RON | 495.106 RON | 418.025 RON |
| Venituri totale | 596.839 RON | 728.832 RON | 508.039 RON | 480.050 RON | 495.106 RON | 418.025 RON |
| Cheltuieli totale | 706.203 RON | 769.056 RON | 632.805 RON | 640.950 RON | 585.166 RON | 279.787 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 138.238 RON |
| Pierdere bruta | 109.364 RON | 40.224 RON | 124.766 RON | 160.900 RON | 90.060 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 134.264 RON |
| Pierdere neta | 109.364 RON | 40.224 RON | 129.847 RON | 165.701 RON | 94.914 RON | 0 RON |
| Active circulante | 483.775 RON | 462.206 RON | 528.462 RON | 401.310 RON | 326.353 RON | 274.755 RON |
| Stocuri | 429.025 RON | 263.286 RON | 357.708 RON | 246.083 RON | 138.883 RON | 262.173 RON |
| Creante | 3.417 RON | 123.847 RON | 50.716 RON | 139.069 RON | 131.523 RON | 1.680 RON |
| Casa si conturi la banci | 51.333 RON | 75.073 RON | 120.038 RON | 16.158 RON | 55.947 RON | 10.902 RON |
| Datorii totale | 889.361 RON | 758.428 RON | 784.460 RON | 527.461 RON | 286.803 RON | 140.291 RON |
| Capitaluri proprii | -405.586 RON | -296.222 RON | -255.998 RON | -126.151 RON | 39.550 RON | 134.464 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 |