Sari la continut ROBANSEF S.R.L. CUI 42502657 Nr. Reg. Com. J8/801/2020 · EUID ROONRC.J8/801/2020 · Infiintata 14.05.2020
Adresa: PRINCIPALĂ nr. 6, Sebes, jud. Brașov, 507094
ROBANSEF S.R.L. , CUI 42502657
Procedura de insolventa / Publicari in BPI BPI · 31.08.2026 Nu am gasit nicio publicare in Buletinul Procedurilor de Insolventa pentru firma ROBANSEF S.R.L.
2 coduri CAEN ONRC · 08.07.2026 ANAF · 27.08.2026 MFP · 19.08.2026 MO IV · 29.08.2026
Adrese 1 adresa identificata PRINCIPALĂ 6, Sat Sebes, Comuna Hârseni, Brașov, 507094 sediu actual ONRC
vezi adresa → Perioada: 14.05.2020 – prezent Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme , in tabul „Adrese".
Denumiri o singura denumire cunoscuta
Coduri CAEN 2 coduri 2020 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet CAEN Rev. 2 2021 – 2025 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale CAEN Rev. 2 In functiune
ONRC · 22.08.2026
Inactiva fiscal din 29.12.2020
ANAF · 19.08.2026
TVA anulat din 29.12.2020
La incasare Nu
Split TVA Nu ANAF · 19.08.2026
Datorii la stat nu figureaza pe lista ANAF din 30.06.2026
ANAF · 30.06.2026
Constatator negativ se verifica… conform SEAP
Cifra de afaceri (2025) 17.950 RON ↑ +12.2%
Profit / Pierdere -7.488 RON ↓ -351.1%
2020–2025 MFP · 19.08.2026 An Cifra de afaceri Profit / Pierdere Datorii totale Active fixe Active circulante Capitaluri proprii Nr. salariati 2025 17.950 RON -7.488 RON 41.339 RON 0 RON 932 RON -40.407 RON 1 2024 16.000 RON -1.660 RON 33.853 RON — 695 RON
Vezi bilantul detaliat Indicator 2025 2024 2023 2022 2021 2020 Cifra de afaceri 17.950 RON
Informatii firma Vizibil după autentificareONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 MO IV · 29.08.2026
Date de contact
Telefon
Email —
Website —
Activitate Cod CAEN principal 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale CAEN Rev. 2 (evidența ANAF, văzut la 06.07.2026) Coduri CAEN secundare 4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor CAEN Rev. 2 4221 — Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide CAEN Rev. 2 4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor CAEN Rev. 2 Vezi inca 19 coduri CAEN secundare → ↑ Ascunde
Sediu Sediu principal PRINCIPALĂ 6, Sat Sebes, Comuna Hârseni, Brașov, 507094 vezi adresa → Sedii secundare si puncte de lucru — Sucursale UE — 2023 — -1.257 RON 32.203 RON — 706 RON -31.497 RON —
2022 3.000 RON -1.667 RON 33.140 RON — 3.140 RON -30.000 RON —
2021 — -1.548 RON 29.574 RON — 1.744 RON -27.830 RON —
2020 37.530 RON -26.482 RON 33.373 RON 51 RON 7.040 RON -26.282 RON —
Venituri totale 17.950 RON 16.000 RON 0 RON 3.000 RON 0 RON 38.581 RON
Cheltuieli totale 25.438 RON 17.660 RON 1.257 RON 4.577 RON 1.548 RON 63.937 RON
Pierdere bruta 7.488 RON 1.660 RON 1.257 RON 1.577 RON 1.548 RON 25.356 RON
Pierdere neta 7.488 RON 1.660 RON 1.257 RON 1.667 RON 1.548 RON 26.482 RON
Active fixe (imobilizate) 0 RON — — — — 51 RON
Active circulante 932 RON 695 RON 706 RON 3.140 RON 1.744 RON 7.040 RON
Creante 0 RON — — 241 RON 1.668 RON 7.020 RON
Casa si conturi la banci 932 RON 695 RON 706 RON 2.899 RON 76 RON 20 RON
Datorii totale 41.339 RON 33.853 RON 32.203 RON 33.140 RON 29.574 RON 33.373 RON
Capitaluri proprii -40.407 RON -33.158 RON -31.497 RON -30.000 RON -27.830 RON -26.282 RON
Capital subscris varsat 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON
Nr. mediu salariati 1 — — — — —
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat CAEN Rev. 2
4329 — Alte lucrări de instalații pentru construcții CAEN Rev. 2
4331 — Lucrări de ipsoserie CAEN Rev. 2
4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie CAEN Rev. 2
4333 — Lucrări de pardosire și placare a pereților CAEN Rev. 2
4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri CAEN Rev. 2
4339 — Alte lucrări de finisare CAEN Rev. 2
4391 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții CAEN Rev. 2
4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. CAEN Rev. 2
4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare CAEN Rev. 2
4674 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire CAEN Rev. 2
4932 — Transporturi cu taxiuri CAEN Rev. 2
4939 — Alte transporturi terestre de călători n.c.a CAEN Rev. 2
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri CAEN Rev. 2
4942 — Servicii de mutare CAEN Rev. 2
5210 — Depozitări CAEN Rev. 2
MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 Nume Cotă Capital Părți sociale persoană administrator 100% 20 / 20 1 deținător în act 100%
Foști — 1 persoană persoană asociat 14.05.2020 – 07.05.2021 administrator 14.05.2020 – 07.05.2021 3 acte publicate MO IV · 29.08.2026 Persoane identificate in actele publicate (2) in firma (MO IV) cota 100%
asociat 07.05.2021 administrator 07.05.2021
iesit cota 0%
asociat 14.05.2020 – 07.05.2021 administrator 14.05.2020 – 07.05.2021
Acte publicate 03.06.2021 Notificare MO IV nr. 2198/2021 (63/6.545.422)
03.06.2021 Hotărâre MO IV nr. 2198/2021 (62/6.545.421)
Schimbare in structura asociatilor Revocare administrator Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Numire administrator
Actualizare obiect de activitate (CAEN) (asociat unic, cedent, 0/20 p.s. (0%)) · (asociat unic, administrator, 20/20 p.s. (100%))
20.05.2020 Extras al rezoluţiei MO IV nr. 1756/2020 (11/6.089.272)
(fondator, administrator)
nicio oferta depusa in SICAP Firma nu apare in nicio declaratie de participare din SICAP — nu a depus oferte, deci nu are cu cine sa fi licitat impreuna.
Nu am identificat achizitii publice pentru aceasta firma in platforma e-licitatie.ro.
SICAP / e-licitatie.ro · 02.09.2026
Evolutie financiara 2020–2025
Litigii / Dosare in instanta ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
portal.just.ro · 16.08.2026
MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 Administratori și acționari Telefon (0) Adrese (1)
Nu am gasit niciun administrator al acestei firme care sa apara si la alta firma.
PRINCIPALĂ 6, Sat Sebes, Comuna Hârseni, Brașov, 507094 sediu actual
vezi adresa → Perioada: 14.05.2020 – prezent Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.