ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosar nr. 6748/324/2023 Minută Înch 09.04.2024 Admite cererea de confirmare formulată de Parchetul de pe lângă Judecătoria Tecuci. Conform art. 318 alin 15 CPP constată legalitatea şi temeinicia ordonanţei din data de 04.12.2023, emisă de Parchetul de pe lângă Judecătoria Tecuci, în dosar nr. 2719/P/2020 şi confirmă soluţia de renunţare la urmărirea penală în cauza având ca obiect infracţiunea de furt calificat prev. de art. 228 alin 1 - art. 229 alin. 1 lit. b, c şi d CP, faţă de autori necunoscu?i şi sesizată de persoana vătămată SC MMB LITTLE GAS SRL. Conf. art. 275 alin 3 CPP cheltuielile judiciare rămân în sarcina statului. Definitivă. 09.04.2024, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor, prin intermediul grefei instanţei.
Pentru îndeplinirea procedurii de citare - termen 09.04.2024
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 298.285 RON | 0 RON | 296.089 RON | -2.196 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 298.285 RON | — | 296.089 RON | -2.196 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 298.285 RON | — | 296.089 RON | -2.196 RON | — |
| 2022 | — | -1.025 RON | 298.285 RON | — | 296.089 RON | -2.196 RON | — |
| 2021 | 478.653 RON | -18.000 RON | 297.503 RON | 0 RON | 296.332 RON | -1.171 RON | 1 |
| 2020 | 302.156 RON | -28.171 RON | 303.627 RON | 50.532 RON | 225.124 RON | -27.971 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | 478.653 RON | 302.156 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 525.510 RON | 303.942 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | — | — | 1.025 RON | 537.310 RON | 324.697 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.025 RON | 11.800 RON | 20.755 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.025 RON | 18.000 RON | 28.171 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 50.532 RON |
| Active circulante | 296.089 RON | 296.089 RON | 296.089 RON | 296.089 RON | 296.332 RON | 225.124 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | -390 RON | 30.484 RON |
| Creante | 294.077 RON | 294.077 RON | 294.077 RON | 294.077 RON | 296.607 RON | 26.857 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.012 RON | 2.012 RON | 2.012 RON | 2.012 RON | 115 RON | 167.783 RON |
| Datorii totale | 298.285 RON | 298.285 RON | 298.285 RON | 298.285 RON | 297.503 RON | 303.627 RON |
| Capitaluri proprii | -2.196 RON | -2.196 RON | -2.196 RON | -2.196 RON | -1.171 RON | -27.971 RON |
| Capital subscris varsat | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 1 | 1 |