ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.314.896 RON | 69.761 RON | 104.299 RON | 2.892 RON | 248.456 RON | 147.049 RON | 2 |
| 2024 | 2.013.504 RON | 46.645 RON | 130.938 RON | — | 234.892 RON | 103.954 RON | 2 |
| 2023 | 1.936.884 RON | -59.987 RON | 158.560 RON | — | 215.869 RON | 57.309 RON | 2 |
| 2022 | 2.187.026 RON | 94.149 RON | 79.592 RON | — | 196.888 RON | 117.296 RON | 1 |
| 2021 | 1.799.163 RON | 19.161 RON | 38.641 RON | — | 92.288 RON | 53.647 RON | 1 |
| 2020 | 1.036.916 RON | 61.786 RON | 128.061 RON | — | 190.047 RON | 61.986 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.314.896 RON | 2.013.504 RON | 1.936.884 RON | 2.187.026 RON | 1.799.163 RON | 1.036.916 RON |
| Venituri totale | 2.314.896 RON | 2.016.398 RON | 1.936.884 RON | 2.188.344 RON | 1.802.031 RON | 1.036.916 RON |
| Cheltuieli totale | 2.231.884 RON | 1.957.439 RON | 1.982.698 RON | 2.076.940 RON | 1.766.636 RON | 968.332 RON |
| Profit brut | 83.012 RON | 58.959 RON | 0 RON | 111.404 RON | 35.395 RON | 68.584 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 45.814 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 69.761 RON | 46.645 RON | 0 RON | 94.149 RON | 19.161 RON | 61.786 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 59.987 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.892 RON | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 248.456 RON | 234.892 RON | 215.869 RON | 196.888 RON | 92.288 RON | 190.047 RON |
| Stocuri | 210.978 RON | 213.644 RON | 165.922 RON | 170.961 RON | 78.345 RON | 152.272 RON |
| Creante | 3.789 RON | 9.478 RON | — | 3.052 RON | — | 30.151 RON |
| Casa si conturi la banci | 33.689 RON | 11.770 RON | 49.947 RON | 22.875 RON | 13.943 RON | 7.624 RON |
| Datorii totale | 104.299 RON | 130.938 RON | 158.560 RON | 79.592 RON | 38.641 RON | 128.061 RON |
| Capitaluri proprii | 147.049 RON | 103.954 RON | 57.309 RON | 117.296 RON | 53.647 RON | 61.986 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |