ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea de validare a popririi formulată de creditorul Investcapital LTD în contradictoriu cu ter?ul poprit Invest Smart Management Mitu SRL ?i debitorul Hardon (Fostă Nicolae) Paula ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Cornetu. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei azi, 28.04.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.150.443 RON | 750.801 RON | 109.905 RON | 95.582 RON | 765.364 RON | 751.041 RON | 6 |
| 2024 | 1.841.331 RON | 481.867 RON | 428.165 RON | 61.666 RON | 848.608 RON | 482.109 RON | 9 |
| 2023 | 1.713.225 RON | 560.317 RON | 57.659 RON | 137.438 RON | 480.778 RON | 560.557 RON | 9 |
| 2022 | 1.575.803 RON | 614.167 RON | 205.358 RON | 200.376 RON | 619.389 RON | 614.407 RON | 6 |
| 2021 | 1.414.718 RON | 591.481 RON | 169.127 RON | 251.098 RON | 511.418 RON | 593.389 RON | 6 |
| 2020 | 374.487 RON | 1.708 RON | 128.453 RON | 10.000 RON | 120.361 RON | 1.908 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.150.443 RON | 1.841.331 RON | 1.713.225 RON | 1.575.803 RON | 1.414.718 RON | 374.487 RON |
| Venituri totale | 2.150.747 RON | 1.841.661 RON | 1.720.502 RON | 1.578.873 RON | 1.417.162 RON | 374.487 RON |
| Cheltuieli totale | 1.248.459 RON | 1.304.544 RON | 1.142.988 RON | 948.948 RON | 811.515 RON | 369.151 RON |
| Profit brut | 902.288 RON | 537.117 RON | 577.514 RON | 629.925 RON | 605.647 RON | 5.336 RON |
| Profit net | 750.801 RON | 481.867 RON | 560.317 RON | 614.167 RON | 591.481 RON | 1.708 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 95.582 RON | 61.666 RON | 137.438 RON | 200.376 RON | 251.098 RON | 10.000 RON |
| Active circulante | 765.364 RON | 848.608 RON | 480.778 RON | 619.389 RON | 511.418 RON | 120.361 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 2.405 RON | 6.666 RON | 3.830 RON | 750 RON |
| Creante | 664.827 RON | 413.330 RON | 117.972 RON | 484.103 RON | 16.376 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 100.537 RON | 435.278 RON | 360.401 RON | 128.620 RON | 491.212 RON | 119.611 RON |
| Datorii totale | 109.905 RON | 428.165 RON | 57.659 RON | 205.358 RON | 169.127 RON | 128.453 RON |
| Capitaluri proprii | 751.041 RON | 482.109 RON | 560.557 RON | 614.407 RON | 593.389 RON | 1.908 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 9 | 9 | 6 | 6 | 5 |