Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -174 RON | 6.000 RON | 0 RON | 750 RON | -5.250 RON | 0 |
| 2024 | — | -348 RON | 6.000 RON | — | 924 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON |
| -5.076 RON |
| — |
| 2023 | 1.000 RON | -6.327 RON | 6.000 RON | — | 1.271 RON | -4.729 RON | 1 |
| 2022 | 194.817 RON | 101.358 RON | 27.193 RON | — | 128.791 RON | 101.598 RON | 1 |
| 2021 | 176.079 RON | 109.823 RON | 823 RON | — | 110.886 RON | 110.063 RON | 1 |
| 2020 | 82.781 RON | 29.405 RON | 10.349 RON | — | 39.954 RON | 29.605 RON | 1 |
| — |
| 1.000 RON |
| 194.817 RON |
| 176.079 RON |
| 82.781 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 1.000 RON | 194.821 RON | 176.181 RON | 82.781 RON |
| Cheltuieli totale | 174 RON | 348 RON | 7.327 RON | 91.268 RON | 64.261 RON | 51.143 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 103.553 RON | 111.920 RON | 31.638 RON |
| Pierdere bruta | 174 RON | 348 RON | 6.327 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 101.358 RON | 109.823 RON | 29.405 RON |
| Pierdere neta | 174 RON | 348 RON | 6.327 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 750 RON | 924 RON | 1.271 RON | 128.791 RON | 110.886 RON | 39.954 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | 100.000 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 750 RON | 924 RON | 1.271 RON | 28.791 RON | 110.886 RON | 39.954 RON |
| Datorii totale | 6.000 RON | 6.000 RON | 6.000 RON | 27.193 RON | 823 RON | 10.349 RON |
| Capitaluri proprii | -5.250 RON | -5.076 RON | -4.729 RON | 101.598 RON | 110.063 RON | 29.605 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.