ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 49% |
| firmă | 51% |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
pentru continuarea procedurii si depunerea unui raport de activitate
pentru depunerea tabelului definitiv
pentru depunerea tabelului preliminar
admite cererera formulata de debitoare. Dispune deschiderea procedurii de faliment în forma simplificata
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Actul de deschidere nu apare in index
Încheiere de deschidere a procedurii falimentului în formă simplificată · BPI 10799/2026
Tabel preliminar al creanţelor · BPI 15032/2026
Tabel definitiv al creanţelor · BPI 16485/2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.615.599 RON | -27.005 RON | 1.031.244 RON | 112.987 RON | 71.333 RON | -841.335 RON | 4 |
| 2024 | 3.363.010 RON | 52.485 RON | 1.087.389 RON | 50.016 RON | 218.094 RON | -814.680 RON | 3 |
| 2023 | 864.829 RON | -751.004 RON | 1.267.716 RON | 51.478 RON | 349.073 RON | -867.165 RON | 4 |
| 2022 | 279.502 RON | -135.471 RON | 630.604 RON | 42.327 RON | 323.615 RON | -264.662 RON | 2 |
| 2021 | 1.213.726 RON | -127.697 RON | 153.746 RON | — | 23.555 RON | -129.191 RON | 1 |
| 2020 | — | -2.144 RON | 1.751 RON | — | 257 RON | -1.494 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.615.599 RON | 3.363.010 RON | 864.829 RON | 279.502 RON | 1.213.726 RON | — |
| Venituri totale | 3.615.599 RON | 3.369.704 RON | 864.829 RON | 279.502 RON | 1.213.726 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 3.642.604 RON | 3.303.805 RON | 1.605.684 RON | 412.178 RON | 1.329.286 RON | 2.144 RON |
| Profit brut | 0 RON | 65.899 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 27.005 RON | 0 RON | 740.855 RON | 132.676 RON | 115.560 RON | 2.144 RON |
| Profit net | 0 RON | 52.485 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 27.005 RON | 0 RON | 751.004 RON | 135.471 RON | 127.697 RON | 2.144 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 112.987 RON | 50.016 RON | 51.478 RON | 42.327 RON | — | — |
| Active circulante | 71.333 RON | 218.094 RON | 349.073 RON | 323.615 RON | 23.555 RON | 257 RON |
| Stocuri | 8.750 RON | 20.000 RON | — | — | — | — |
| Creante | 52.288 RON | 192.531 RON | 346.970 RON | 274.435 RON | -31.710 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 10.295 RON | 5.563 RON | 2.103 RON | 49.180 RON | 55.265 RON | 257 RON |
| Cheltuieli in avans | 5.589 RON | 4.599 RON | — | — | 1.000 RON | — |
| Datorii totale | 1.031.244 RON | 1.087.389 RON | 1.267.716 RON | 630.604 RON | 153.746 RON | 1.751 RON |
| Capitaluri proprii | -841.335 RON | -814.680 RON | -867.165 RON | -264.662 RON | -129.191 RON | -1.494 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 650 RON | 650 RON | 650 RON | 650 RON | 650 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 3 | 4 | 2 | 1 | — |