ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
satul Călăţele, comuna Călăţele, Cabana nr. 2
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 211.438 RON | 38.684 RON | 36.065 RON | 242.630 RON | 68.691 RON | 275.256 RON | 2 |
| 2024 | 268.928 RON | 71.617 RON | 53.939 RON | 275.406 RON | 15.104 RON | 236.571 RON | 2 |
| 2023 | 271.020 RON | 43.770 RON | 84.330 RON | 111.952 RON | 137.332 RON | 164.954 RON | 1 |
| 2022 | 184.261 RON | 35.229 RON | 77.763 RON | 135.821 RON | 63.126 RON | 121.184 RON | 1 |
| 2021 | 108.500 RON | 50.582 RON | 3.690 RON | 717 RON | 88.928 RON | 85.955 RON | — |
| 2020 | 51.650 RON | 35.173 RON | 3.153 RON | 717 RON | 37.809 RON | 35.373 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 211.438 RON | 268.928 RON | 271.020 RON | 184.261 RON | 108.500 RON | 51.650 RON |
| Venituri totale | 212.458 RON | 268.977 RON | 271.340 RON | 184.320 RON | 116.480 RON | 51.650 RON |
| Cheltuieli totale | 167.431 RON | 190.502 RON | 225.006 RON | 147.192 RON | 62.950 RON | 14.927 RON |
| Profit brut | 45.027 RON | 78.475 RON | 46.334 RON | 37.128 RON | 53.530 RON | 36.723 RON |
| Profit net | 38.684 RON | 71.617 RON | 43.770 RON | 35.229 RON | 50.582 RON | 35.173 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 242.630 RON | 275.406 RON | 111.952 RON | 135.821 RON | 717 RON | 717 RON |
| Active circulante | 68.691 RON | 15.104 RON | 137.332 RON | 63.126 RON | 88.928 RON | 37.809 RON |
| Creante | 7.064 RON | 3.501 RON | 3.205 RON | 45.156 RON | 65.382 RON | 26.539 RON |
| Casa si conturi la banci | 61.627 RON | 11.603 RON | 134.127 RON | 17.970 RON | 23.546 RON | 11.270 RON |
| Datorii totale | 36.065 RON | 53.939 RON | 84.330 RON | 77.763 RON | 3.690 RON | 3.153 RON |
| Capitaluri proprii | 275.256 RON | 236.571 RON | 164.954 RON | 121.184 RON | 85.955 RON | 35.373 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — |