ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
sectorul 2, bl. D2, parter, spaţiu comercial în suprafaţă de 80 mp
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | -878 RON | 214.116 RON | 4.904 RON | 3.727 RON | -205.485 RON | — |
| 2022 | 3.654 RON | -6.979 RON | 214.117 RON | 5.783 RON | 3.727 RON | -204.607 RON | 1 |
| 2021 | 65.249 RON | -62.958 RON | 214.593 RON | 6.661 RON | 10.304 RON | -197.628 RON | 1 |
| 2020 | 30.731 RON | -134.645 RON | 146.631 RON | 7.539 RON | 4.747 RON | -134.345 RON | 1 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 3.654 RON | 65.249 RON | 30.731 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 3.654 RON | 65.249 RON | 30.731 RON |
| Cheltuieli totale | 878 RON | 10.521 RON | 126.969 RON | 164.442 RON |
| Pierdere bruta | 878 RON | 6.867 RON | 61.720 RON | 133.711 RON |
| Pierdere neta | 878 RON | 6.979 RON | 62.958 RON | 134.645 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.904 RON | 5.783 RON | 6.661 RON | 7.539 RON |
| Active circulante | 3.727 RON | 3.727 RON | 10.304 RON | 4.747 RON |
| Stocuri | — | 0 RON | 0 RON | 325 RON |
| Creante | 3.785 RON | 3.785 RON | 3.785 RON | 3.785 RON |
| Casa si conturi la banci | -58 RON | -58 RON | 6.519 RON | 637 RON |
| Datorii totale | 214.116 RON | 214.117 RON | 214.593 RON | 146.631 RON |
| Capitaluri proprii | -205.485 RON | -204.607 RON | -197.628 RON | -134.345 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 1 | 1 |