| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58.010 RON | 2.152 RON | 9.282 RON | 1.024 RON | 9.187 RON | 929 RON | 1 |
| 2024 | 34.890 RON | -13.578 RON | 13.345 RON | 1.515 RON | 10.607 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 58.010 RON |
| -1.223 RON |
| 1 |
| 2023 | 19.650 RON | 865 RON | 112 RON | 3.535 RON | 8.932 RON | 12.355 RON | — |
| 2022 | 8.450 RON | -6.100 RON | 0 RON | 5.693 RON | 5.797 RON | 11.490 RON | — |
| 2021 | 44.579 RON | 12.525 RON | 113 RON | 4.861 RON | 12.842 RON | 17.590 RON | — |
| 2020 | 5.000 RON | 4.865 RON | 135 RON | — | 5.200 RON | 5.065 RON | — |
| 34.890 RON |
| 19.650 RON |
| 8.450 RON |
| 44.579 RON |
| 5.000 RON |
| Venituri totale | 58.010 RON | 34.890 RON | 19.650 RON | 8.450 RON | 44.579 RON | 5.000 RON |
| Cheltuieli totale | 55.472 RON | 48.468 RON | 18.630 RON | 14.334 RON | 30.743 RON | — |
| Profit brut | 2.538 RON | 0 RON | 1.020 RON | 0 RON | 13.836 RON | 5.000 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 13.578 RON | 0 RON | 5.884 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 2.152 RON | 0 RON | 865 RON | 0 RON | 12.525 RON | 4.865 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 13.578 RON | 0 RON | 6.100 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.024 RON | 1.515 RON | 3.535 RON | 5.693 RON | 4.861 RON | — |
| Active circulante | 9.187 RON | 10.607 RON | 8.932 RON | 5.797 RON | 12.842 RON | 5.200 RON |
| Creante | 4.046 RON | 1.188 RON | — | 43 RON | — | 5.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.141 RON | 9.419 RON | 8.932 RON | 5.754 RON | 12.842 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 9.282 RON | 13.345 RON | 112 RON | 0 RON | 113 RON | 135 RON |
| Capitaluri proprii | 929 RON | -1.223 RON | 12.355 RON | 11.490 RON | 17.590 RON | 5.065 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — | — | — | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.