ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -338 RON | 8.306 RON | 0 RON | 160.265 RON | 151.959 RON | 0 |
| 2024 | — | -753 RON | 8.406 RON | 12 RON | 160.691 RON | 152.297 RON | — |
| 2023 | 81.824 RON | -15.660 RON | 8.252 RON | 37 RON | 169.265 RON | 161.050 RON | 1 |
| 2022 | 368.159 RON | 48.373 RON | 9.378 RON | 61 RON | 186.027 RON | 176.710 RON | 1 |
| 2021 | 647.539 RON | 138.717 RON | 93.673 RON | 85 RON | 238.700 RON | 145.337 RON | 1 |
| 2020 | 155.752 RON | 6.420 RON | 119.553 RON | 110 RON | 125.980 RON | 6.620 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 81.824 RON | 368.159 RON | 647.539 RON | 155.752 RON |
| Venituri totale | 23 RON | -39 RON | 81.844 RON | 382.891 RON | 664.522 RON | 158.575 RON |
| Cheltuieli totale | 361 RON | 714 RON | 96.686 RON | 330.847 RON | 513.122 RON | 150.597 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 52.044 RON | 151.400 RON | 7.978 RON |
| Pierdere bruta | 338 RON | 753 RON | 14.842 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 48.373 RON | 138.717 RON | 6.420 RON |
| Pierdere neta | 338 RON | 753 RON | 15.660 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 12 RON | 37 RON | 61 RON | 85 RON | 110 RON |
| Active circulante | 160.265 RON | 160.691 RON | 169.265 RON | 186.027 RON | 238.700 RON | 125.980 RON |
| Stocuri | 1.335 RON | 1.335 RON | 1.380 RON | 72.676 RON | 191.550 RON | 100.657 RON |
| Creante | 147.612 RON | 147.612 RON | 156.575 RON | 98.258 RON | 17.369 RON | 14.121 RON |
| Casa si conturi la banci | 11.318 RON | 11.744 RON | 11.310 RON | 15.093 RON | 29.781 RON | 11.202 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 225 RON | 83 RON |
| Datorii totale | 8.306 RON | 8.406 RON | 8.252 RON | 9.378 RON | 93.673 RON | 119.553 RON |
| Capitaluri proprii | 151.959 RON | 152.297 RON | 161.050 RON | 176.710 RON | 145.337 RON | 6.620 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |