| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 640.183 RON | 20.781 RON | 581.294 RON | 83.273 RON | 403.989 RON | -91.627 RON | 1 |
| 2024 | 151.857 RON | -32.942 RON | 576.351 RON | 18.556 RON | 442.983 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 640.183 RON |
| -112.407 RON |
| 1 |
| 2023 | 42.091 RON | -41.962 RON | 391.073 RON | — | 311.237 RON | -79.465 RON | 1 |
| 2022 | 41.605 RON | -31.490 RON | 202.050 RON | — | 164.547 RON | -37.503 RON | 1 |
| 2021 | 42.021 RON | -6.441 RON | 45.185 RON | — | 39.172 RON | -6.013 RON | 0 |
| 2020 | 58.360 RON | 228 RON | 31.458 RON | 362 RON | 31.524 RON | 428 RON | 0 |
| 151.857 RON |
| 42.091 RON |
| 41.605 RON |
| 42.021 RON |
| 58.360 RON |
| Venituri totale | 640.329 RON | 151.857 RON | 42.091 RON | 41.605 RON | 42.021 RON | 58.360 RON |
| Cheltuieli totale | 605.876 RON | 183.280 RON | 83.631 RON | 72.524 RON | 47.201 RON | 56.475 RON |
| Profit brut | 34.453 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.885 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 31.423 RON | 41.540 RON | 30.919 RON | 5.180 RON | 0 RON |
| Profit net | 20.781 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 228 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 32.942 RON | 41.962 RON | 31.490 RON | 6.441 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 83.273 RON | 18.556 RON | — | — | — | 362 RON |
| Active circulante | 403.989 RON | 442.983 RON | 311.237 RON | 164.547 RON | 39.172 RON | 31.524 RON |
| Stocuri | 339.297 RON | 357.350 RON | 285.773 RON | 163.202 RON | 35.852 RON | 27.623 RON |
| Creante | 52.609 RON | 56.426 RON | 24.988 RON | 1.335 RON | 500 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 12.083 RON | 29.207 RON | 476 RON | 10 RON | 2.820 RON | 3.901 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.405 RON | 2.405 RON | 371 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 581.294 RON | 576.351 RON | 391.073 RON | 202.050 RON | 45.185 RON | 31.458 RON |
| Capitaluri proprii | -91.627 RON | -112.407 RON | -79.465 RON | -37.503 RON | -6.013 RON | 428 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.