CLOUD PERFORM SOFTWARE S.R.L.
- EVOLV APPS S.R.L.documentat in 2022
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 24% |
| persoană | 26% |
| persoană | 25% |
| persoană | 25% |
| 4 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.349.254 RON | 2.218.040 RON | 4.393.684 RON | 1.598.294 RON | 5.142.347 RON | 2.219.390 RON | 20 |
| 2024 | 9.176.354 RON | 823.393 RON | 2.938.668 RON | 1.492.845 RON | 1.998.557 RON | 552.734 RON | 18 |
| 2023 | 5.757.227 RON | -380.347 RON | 3.129.067 RON | 935.805 RON | 1.922.603 RON | -270.659 RON | 12 |
| 2022 | 206.342 RON | 108.234 RON | 1.215.013 RON | 669.767 RON | 466.552 RON | 109.629 RON | 1 |
| 2021 | 63.366 RON | 58.000 RON | 4.665 RON | — | 62.905 RON | 58.240 RON | — |
| 2020 | 405.615 RON | 390.565 RON | 6.624 RON | — | 397.389 RON | 390.765 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 14.349.254 RON | 9.176.354 RON | 5.757.227 RON | 206.342 RON | 63.366 RON | 405.615 RON |
| Venituri totale | 14.775.827 RON | 9.986.259 RON | 6.010.462 RON | 206.480 RON | 63.366 RON | 405.615 RON |
| Cheltuieli totale | 12.213.066 RON | 8.983.679 RON | 6.244.076 RON | 96.183 RON | 3.465 RON | 3.536 RON |
| Profit brut | 2.562.761 RON | 1.002.580 RON | 0 RON | 110.297 RON | 59.901 RON | 402.079 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 233.614 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 2.218.040 RON | 823.393 RON | 0 RON | 108.234 RON | 58.000 RON | 390.565 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 380.347 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.598.294 RON | 1.492.845 RON | 935.805 RON | 669.767 RON | — | — |
| Active circulante | 5.142.347 RON | 1.998.557 RON | 1.922.603 RON | 466.552 RON | 62.905 RON | 397.389 RON |
| Stocuri | 12.505 RON | 3.187 RON | 10.380 RON | 39.957 RON | — | — |
| Creante | 4.993.093 RON | 1.991.770 RON | 1.653.138 RON | 329.009 RON | 62.256 RON | 320.764 RON |
| Casa si conturi la banci | 136.749 RON | 3.600 RON | 259.085 RON | 97.586 RON | 649 RON | 76.625 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 188.323 RON | — | — |
| Datorii totale | 4.393.684 RON | 2.938.668 RON | 3.129.067 RON | 1.215.013 RON | 4.665 RON | 6.624 RON |
| Provizioane | 127.567 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 2.219.390 RON | 552.734 RON | -270.659 RON | 109.629 RON | 58.240 RON | 390.765 RON |
| Capital subscris varsat | 1.310 RON | 1.310 RON | 1.310 RON | 1.250 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 20 | 18 | 12 | 1 | — | — |