ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
satul Valea Gârbea
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renun?area la judecata cererii. Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Miercurea Ciuc. Pronun?ată astăzi, 11.09.2024, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei
Admite excep?ia necompeten?ei teritoriale a Judecătoriei Gheorgheni, invocată din oficiu de instan?ă. Declină competen?a de solu?ionare a cauzei având ca obiect ,,cerere de valoare redusă’’ formulată de reclamanta DIRECŢIA SANITARĂ VETERINARĂ ŞI PENTRU SIGURANŢA ALIMENTELOR HARGHITA, în contradictoriu cu pârâta ENERWUD TRADE S.R.L., în favoarea Judecătoriei Miercurea Ciuc. Definitivă. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor, prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 13.06.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 421.056 RON | 9.172 RON | 54.870 RON | 0 RON | 43.846 RON | -11.024 RON | 1 |
| 2024 | 316.778 RON | -2.484 RON | 60.306 RON | — | 40.110 RON | -20.196 RON | 1 |
| 2023 | 231.477 RON | -37.226 RON | 56.607 RON | — | 38.895 RON | -17.712 RON | 2 |
| 2022 | 310.532 RON | 13.836 RON | 19.635 RON | — | 39.149 RON | 19.514 RON | 1 |
| 2021 | 314.174 RON | 3.372 RON | 28.978 RON | — | 34.656 RON | 5.678 RON | 2 |
| 2020 | 92.034 RON | 2.621 RON | 34.976 RON | 421 RON | 37.376 RON | 2.821 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 421.056 RON | 316.778 RON | 231.477 RON | 310.532 RON | 314.174 RON | 92.034 RON |
| Venituri totale | 421.056 RON | 316.778 RON | 231.477 RON | 333.092 RON | 335.754 RON | 95.362 RON |
| Cheltuieli totale | 408.334 RON | 316.094 RON | 266.386 RON | 316.761 RON | 331.134 RON | 92.523 RON |
| Profit brut | 12.722 RON | 684 RON | 0 RON | 16.331 RON | 4.620 RON | 2.839 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 34.909 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 9.172 RON | 0 RON | 0 RON | 13.836 RON | 3.372 RON | 2.621 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 2.484 RON | 37.226 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | 421 RON |
| Active circulante | 43.846 RON | 40.110 RON | 38.895 RON | 39.149 RON | 34.656 RON | 37.376 RON |
| Stocuri | 11.483 RON | 14.438 RON | 29.299 RON | 3.124 RON | 22.655 RON | 29.656 RON |
| Creante | 1.383 RON | 639 RON | 2.325 RON | 36 RON | 5.043 RON | 2.253 RON |
| Casa si conturi la banci | 30.980 RON | 25.033 RON | 7.271 RON | 35.989 RON | 6.958 RON | 5.467 RON |
| Datorii totale | 54.870 RON | 60.306 RON | 56.607 RON | 19.635 RON | 28.978 RON | 34.976 RON |
| Capitaluri proprii | -11.024 RON | -20.196 RON | -17.712 RON | 19.514 RON | 5.678 RON | 2.821 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 |