| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 248.159 RON | 24.105 RON | 314.951 RON | 0 RON | 369.704 RON | 54.753 RON | 0 |
| 2024 | 199.837 RON | 14.219 RON | 252.890 RON | — | 284.170 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 248.159 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 31.280 RON |
| — |
| 2023 | 287.449 RON | 24.008 RON | 136.142 RON | — | 162.062 RON | 25.920 RON | — |
| 2022 | 211.407 RON | 10.032 RON | 120.881 RON | 158 RON | 122.635 RON | 1.912 RON | 1 |
| 2021 | — | -8.320 RON | 102.063 RON | 175 RON | 93.768 RON | -8.120 RON | 1 |
| 2020 | — | 0 RON | 570 RON | 400 RON | 370 RON | 200 RON | — |
| 199.837 RON |
| 287.449 RON |
| 211.407 RON |
| — |
| — |
| Venituri totale | 249.024 RON | 200.284 RON | 287.885 RON | 215.590 RON | 1.760 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 221.113 RON | 183.824 RON | 259.413 RON | 200.442 RON | 10.027 RON | — |
| Profit brut | 27.911 RON | 16.460 RON | 28.472 RON | 15.148 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.267 RON | 0 RON |
| Profit net | 24.105 RON | 14.219 RON | 24.008 RON | 10.032 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.320 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 158 RON | 175 RON | 400 RON |
| Active circulante | 369.704 RON | 284.170 RON | 162.062 RON | 122.635 RON | 93.768 RON | 370 RON |
| Stocuri | 268.235 RON | 263.342 RON | 150.852 RON | 98.171 RON | 45.100 RON | 170 RON |
| Creante | 78.806 RON | 6.942 RON | 10.534 RON | 18.100 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 22.663 RON | 13.886 RON | 676 RON | 6.364 RON | 48.668 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 314.951 RON | 252.890 RON | 136.142 RON | 120.881 RON | 102.063 RON | 570 RON |
| Capitaluri proprii | 54.753 RON | 31.280 RON | 25.920 RON | 1.912 RON | -8.120 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 1 | 1 | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.